Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 175 cm vagyok és 60 kg....

175 cm vagyok és 60 kg. Alacsony a testzsír indexem. Jelenleg semmit nem edzem. 1 hónap alatt lehetséges 10 kg izmot felszedni?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy kezdőként ez lehetséges, csak később nem…


Igaz ez?



2022. júl. 31. 20:08
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
(24/f)
2022. júl. 31. 20:09
 2/21 anonim ***** válasza:
74%
Majdnem stimmel, csak a hónapot elnézted, az 1 év és nem hónap.
2022. júl. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Szóval nem lehet napi 0.33 kg-t izmosodni?
2022. júl. 31. 20:15
 4/21 anonim ***** válasza:
73%
Szóval nem. Szerinted ez ilyen lineáris dolog? Vagy trollkodsz, mert ennyire vitted?
2022. júl. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Ez a srác pl. 40.40 kilón kezdte és a 18. napon 45 kg. pedig az edzésterve nagyon gagyi.

[link]


De ha így folytatja a a +~8kg. meg lesz neki a 30. napra.

2022. júl. 31. 20:18
 6/21 anonim ***** válasza:
48%

Aha, ja.

Te is így nézel ki? Téged is most engedtek ki Auschwitzból? Rakj ki képet!

2022. júl. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
71%
1 év alatt se fogsz ennyit... de attól még érdemes belevágni. Ha normálisan eszel úgyis jön valamennyi zsír is majd illetve megkötsz egy csomó vizet, a testsúlyod nőni fog.
2022. júl. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
70%
Annyira unalmas már amúgy, hogy emberek azt hiszik pár hónap intenzív edzéssel elérhetnek bármit. Egy normális fizikumhoz életmód változtatás kell és évek munkája. Nincsenek titkos módszerek az edzésben, ha el akarsz érni valamit mindent bele kell adni, edzegetéstől nem leszel izmos. 10 kiló izom pedig nem kevés.
2022. júl. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Hasonlóan nézek ki, de nem ennyire betegesen.


120 kilóról fogytam ennyire 2 év alatt, drasztikus kalória deficittel.


Még csak kardiót sem csináltam mellette. Simán arra figyeltem, hogy a megfelelő vitamin bevitel mellett minél kevesebb kalória legyen a kajám. Bár a háziorvosom nagyon ellenezte a diétámat.


Zsírosodni nem akarok, akkor sem ha tömegeléssel lehet igazán fejlődni. Meg ha hosszútávon elkerülhetetlen is…


Azt is olvastam, hogy kezdőként akár kalória deficitben is lehet izmot építeni.

2022. júl. 31. 20:33
 10/21 anonim ***** válasza:
68%

Értem. Na szóval: egy év alatt sem fogsz felszedni 10 kg száraz izomszövetet, pláne nem egy hónap alatt. Tudom, TikTok, meg YouTube. Nem, a valóságban kezdőként az első egy hónapban örülj, ha egy deka izom feljön rád, mivel hogy azt sem tudod, mit kell csinálni a súlyzóval.

Progresszív edzésterv, célnak megfelelő étrend, kielégítő regeneráció, és ha minden jól megy, akkor TALÁN évek múlva majd erős leszel és izmos. Azt meg naturál hobbigyúrósként kár számolgatni, hogy X hónap alatt hány kiló izmot tudsz felépíteni.

2022. júl. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!