Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 175 cm vagyok és 60 kg....

175 cm vagyok és 60 kg. Alacsony a testzsír indexem. Jelenleg semmit nem edzem. 1 hónap alatt lehetséges 10 kg izmot felszedni?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy kezdőként ez lehetséges, csak később nem…


Igaz ez?



2022. júl. 31. 20:08
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


És azt tudja valaki, hogy azon a mérlegen, ami a gyógyszertárakban van, az a nyomható fogantyú az mennyire reálisan méri a testzsír indexet?


Mert azért kíváncsiságból szívesen mérném, hogy az edzés alatt, ahogy gyarapodik a súlyom, és abból mennyi zsír…


Egyébként ha kicsit elengedtem a szigorú étkezési tervemet eddig, akkor volt olyan, hogy 1 hét alatt felhíztam 4-5 kilót (zsírból), majd a következő héten le is adtam, mert egyszerűen csak annyit ettem, hogy a szervezeteknek a zsírraktáraimhoz kellett már nyúlnia (ahhoz a kevéshez)…


De akkor ezek szerint az izom építése és elhagyása nem ilyen egyszerű. Megértem, végülis még tapasztalatom nincs.

2022. júl. 31. 20:43
 12/21 anonim ***** válasza:
43%

"És azt tudja valaki, hogy azon a mérlegen, ami a gyógyszertárakban van, az a nyomható fogantyú az mennyire reálisan méri a testzsír indexet?"

Nem rossz, de nem is jó. Magyarországon nem is tudom, hogy van-e olyan klinika, ahol végeznek pontos testzsír meghatározást, és ha van is, akkor szerintem nincs rá pénzed.

"Mert azért kíváncsiságból szívesen mérném, hogy az edzés alatt, ahogy gyarapodik a súlyom, és abból mennyi zsír…"

Rohadtul nem számít. Ez a súlygyarapodás dolog az első évben fog maximum jelenteni bármit is, aztán nem fog rád mérhető mennyiségű izomszövet feljönni, sajnálom. Kicsit olvass utána ennek a témának.

2022. júl. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
48%
Egy hónap alatt 10 kg izom?😅 Báttya, te vagy elnézted és évet akartál írni, a hónap helyett vagy trollkodsz, vagy azt se tudod melyik rendezvényen vagy. Ha az első eset áll fen, akkor 1 év alatt 10 kg izom nem lehetetlen, de ahhoz meg kell találni a neked legideálisabb edzést, be kell állítani az étrendedet, eleget kell pihenned, és még lehetne sorolni. Szóval sokmindentől függ, hogy összejönne-e, a 10 kg izom.
2022. júl. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
66%

1 héten te nem szedtél fel 5kg zsírt és leadni sem adtál le annyit. Az szó szerint trágya volt, béltartalom és folyadék. Ezért lehet ingadozó a súly nagyon. Rádasul a hízás sokkal gyorsabb folyamat, mint a fogyás, tehát ha 1 hét alatt felszedsz zsírt, azt nem 1 hét leadni.

Kezdőként izmosabb lehetsz kajálás nélkül is, de az nem testépítés kategória és inkább dekában mérhető a fejlődés.

2022. júl. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
Huha 24 evesen mar azt sem tudja mit kell csinalni…
2022. aug. 1. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
34%

Első állítás: 1 hónap alatt akarsz felszedni 10 kg izmot.

Második állítás: 1 év alatt fogytál 120 kg-ról 60 kg-ra.

Bónusz kérdés. Melyik gyógyszertárban van ilyen testzsírmérő mérleg?

2022. aug. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
*2 év alatt, és vagy mindehhez 24 éves.
2022. aug. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Dehogy lehetseges 😅 de azert nyomjad, csak jobb lehet. Ha ennyire nem vagy kepbe sztem fogadj edzot
2022. aug. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
63%

Nah hát ezért van ennyi megkeseredett antibodys.

Elkezdi mert 10 kiló izmot akar felszedni 1 hónap alatt.Aztán rájön hogy túl sokat kell izzadni az 1,2 kg hoz is,és abba is hagyja.Utánna meg terjeszti hogy aki terembe jár meg jól néz ki az buta,csak magával foglalkozik ,koxol...

meg xar ez a sport.A többi 100 xjobb,egy boxoló kiütné a gyúróst meg ilyen hülyeségeket

2022. aug. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Jó, segítek. Amennyire tudom, azokat a gyógyszertári mérlegeket mindenhonnan kivonták a fővárosban. Bp-n egyet a járvány kezdetén még láttam, talán egy van azon kívül egy másik kerületben.
2022. aug. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!