Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Megéri előfizetni a powerbuild...

Megéri előfizetni a powerbuilder akadémiára kezdőként?

Figyelt kérdés
Olyanok véleménye érdekelne aki már kipróbálta

2022. aug. 2. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Megéri.
2022. aug. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy vagyont elkérnek a tagságért... Fizess be inkább a Conjugate Club-ra, ők komolyabb erőemelők és olcsóbb is.
2022. aug. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előre jelzem, hogy nem fizettem be sose ilyesmire. Csak annyit akarok írni, hogy egy erőszint alatt nem biztos, hogy megéri fizetni. A testsúly 1,5x-es fekvenyomást, 2x-es guggolást, 2,5x-es felhúzást szerintem minden férfi el tudja érni, aki normálisan edz. De ez egy-két évig is eltarthat (edzői segítséggel is).

Én csak akkor kezdenék el fizetni külön, ha nagyon elakadnék már mindegyik gyakorlatban (tehát sehogy sem menne feljebb az összetett eredmény), és speciális programozásra lenne szükségem. De ez tipikusan a fenti számok felett szokott előfordulni.

Amúgy jó a powerbuilder, még az ingyenes anyagaikból is sokat tanultam.

2022. aug. 3. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi az hogy? Nagyon is!
2022. aug. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!