Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egyszerre csak egy izomcsoport...

Egyszerre csak egy izomcsoportra edzek? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Az érdekelne, hogy például ha egyik nap bicepsznek, mellnek meg hátnak edzek azt hogy érdemes végezni? Először egyik izomcsoportot edzem meg, majd nekifogok a következőnek és így tovább? Vagy míg az egyik pihen, addig lehet edzeni a másiknak, rövid pihenőkkel közöttük természetesen.


Válaszotokat előre is köszönöm.



2022. aug. 4. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Naturál hobbigyúrósként (ez egy nagyon trendi kifejezés itt gyakorin) szinte mindegy. Gondolom kezdő vagy, azért a kérdés, úgy meg pláne mindegy. Mondjuk én úgy csinálnám, hogy előbb az X számú mellgyakorlat, aztán a hát, majd a bicepsz. De lehet nyomatni a három izmot triszettben is, szóval, ami neked beválik.
2022. aug. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen,kezdő vagyok, 3 hónapja kezdtem el.

Köszönöm válaszod.

Külön-külön csinálom körforgásban. Csak érdekelt, hogy van-e különbség ha másképp csinálom mert olvastam ezt azt, hogy mennyi időt érdemes pihentetni az izmokat az ismétlések között.

2022. aug. 4. 21:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Triszett kezdőnek?

Ember először rendesen tanuld meg a gyakorlatokat! Van aki fél év után se tud normálisan hátat edzeni mert nem érzi az izmot. Nincs mev az a bizonyos agy - izom kapcsolat.

Te meg majd ugrálsz egyik gyakorlatról a másikra?

Még szuperszettet se ajánlanék nemhogy triszetteket meg ilyen körbohóckodásokat.

Miért nem jó egyszerűen edzeni? Szépen sorban végezni a sorozatokat követhető pihenőidőkkel?

2022. aug. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!