Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyha sovány vagyok megtudom...

Hogyha sovány vagyok megtudom sportal változtatni a testformam? Ha igen hogyan?

Figyelt kérdés
Elég sóvany vagyok, 55 kg és 163 cm magas , és semmi formam nincs . Hogyan változtassak ezen ?
2022. aug. 5. 12:44
 1/2 anonim ***** válasza:
57%
A BMI-d teljesen normális, úgyhogy soványnak nem mondanálak, de ja, alacsony vagy, vékony vagy, nincs rajtad izom, értem a problémád. Ebben az esetben neked is annyit lehet csinálni, mint az összes többi embernek, te se vagy kivétel: progresszív szemléletű súlyzós edzésterv és kalóriaszámoláson alapuló sporttáplálkozás, kielégítő regeneráció. Ha ez a három stimmel, akkor erősödni és izmosodni fogsz.
2022. aug. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, meg tudod. Olvass utána, sokat. Több kaloriat kelle enned mint amire szükseged van, hogy legyen miből izmot építeni de ez csak akkor lesz izom és nem zsir, ha elég benne a feherje és mellette sokat edzel és jól. A jol edzés bonyolultabb, ehhez lehet érdemes lenne személyi edzőt kérned. Nem futás, bicikli stb mert azzal nem szedsz fel izmot, hanem erőedzések. Otthon, street workout parkban vagy teremben. Az edzésterv meg legyen minden testrészre kiterjedő
2022. aug. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!