Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vállficam után mennyi idővel...

Vállficam után mennyi idővel érhetem el azt, hogy ugyanolyan intenzitással edzhessek, mint előtte?

Figyelt kérdés
Múlt héten kiment a vállam. Most 3 hétig természetesen semmit nem csinálnék vele, és utána is a rehabilitáció a cél, de szeretném tudni, hogy mire számíthatok.

2022. aug. 6. 16:10
 1/4 sütőpor ***** válasza:
100%

Szerintem majd a doki jobban meg tudja mondani.


Nekünk ezt így vaktában és szaktudás nélkül elég nehéz lenne.


Nekem egyszer picit megrándult edzés közben, és akkor megijedtem. De másnap már semmi baja nem volt, úgyhogy a héten már edzettem rendesen. De a te edeted teljesen másnak tűnik.

2022. aug. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy súlyosabb vállficam után a teljes gyógyulás hosszú hónapokig is eltarthat. Az orvosnak kell megállapítania, hogy neked milyen súlyossági fokozatú a sérülésed.

De egy sima rándulás is hónapokra kivonhatja az embert a forgalomból.

2022. aug. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Majd a doki megmondja, magadtól semmiképo se kezdd el, akármennyire jól érzed magad!
2022. aug. 7. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az előző komolyabb vállsérülésem után én három hétig csak a sínt (vagy mi a neve magyarul, bocs, Írországban élek) viseltem, utána jött a gyógytorna. Mivel télen történt elég körülményes volt már az öltözködés is, nemhogy sport. Két hónappal később kezdtem (mertem elkezdeni) úszni megint, sokszor fájt, és sokáig. Nagyjából egy év kellett egyáltalán ahhoz gyógytorna mellett, hogy mondjuk tudjak azon az oldalamon aludni. Szóval kell neki idő, és ne erőltesd!
2022. szept. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!