Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 6 ezerért kilós tejsavó...

6 ezerért kilós tejsavó fehérje reális?

Figyelt kérdés

[link]


Mit gondoltok róla?


2022. aug. 6. 20:11
 1/10 anonim ***** válasza:
2022. aug. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
5%

Gymbeam szokott még jó árban lenni, 2,5 kg

[link]


Jól oldódik, szuper íz.


Még tavasszal volt valami bődületes akcióban, 5890-ért vettem a 2,5 kilót... hát ilyesmi árak már soha többet nem lesznek 😃 bánom is, hogy nem vettem meg évekre előre 😃

2022. aug. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
ennek a gymbeamesnek a fele fehérje csak... a pure goldos és amit a kérdező linkelt a fehérjetartalmat nézve jobb
2022. aug. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
2 jól átbasztak, fel van hígítva kreatinnal a gymbeames szar, a ráírt fehérje tartalmat nyugodtan megfelezheted
2022. aug. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

#4:

Gondolom te állsz ott, mikor gyártják, azért tudod ilyen jól, hogy szar, meg fel van higítva kreatinnal, meg felezhetsz, meg blabla...😂😂

2022. aug. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ott állni a gyártósoron, elég ha tudsz olvasni és megnézed rajta a feliratot.
2022. aug. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

5 báttya ott dicsekednek nagy betűkel hogy kreatin is van benne.. Kb 100szor elmagyaráztam már ezen az oldalon, mert senki nem képes utánanézni egy kicsit, miféle szarokat töm magába.

https://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__testepites__118..

2022. aug. 7. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

és az miért baj ha kreatin is van benne? :D


amúgy én is használtam egy ideig de borzalmas ize van szerintem, és rohattúl nem oldódik jól.

2022. aug. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

2 jól átbasztak, fel van hígítva kreatinnal a gymbeames szar, a ráírt fehérje tartalmat nyugodtan megfelezheted


Nem kell ott állni a gyártósoron, elég ha tudsz olvasni és megnézed rajta a feliratot.


na most akkor mi van? :DDD

átbasz a felirat vagy nem?

nincs baj az 50%-os fehérjetartalommal, annyi h nagyobb adagot kell használnod mint mondjuk egy 80%-os fehérjénél.

2022. aug. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%

#7

Rendben, leírtad 100-szor, ezek szerint tetszik a saját írásképed, de leírhatod, 101-szer is, attól még a hülyeség, hülyeség marad.

2022. aug. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!