Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az izom akkor is fejlődik, ha...

Az izom akkor is fejlődik, ha nem vártam eleget a regenerálódással, és újra ráedzettem?

Figyelt kérdés
Ha pl. ma vállra edzettem, aztán egy 2 és fél napos pihenés után ráedzettem véletlen akkor lesz valami baj?Vagy ment a levesbe az edzés?
2022. aug. 15. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A gond már eleve azzal van, hogy te edzésről edzésre gondolkodsz. Szerinted még ha úgy is lenne, mint ahogy azt hiszed (nem úgy van), akkor egyetlen edzés mit számítana? Szerinted edzésről edzésre nő az izom, és ha egy edzés szar, akkor dől a kártyavár, kapsz egy fekete pontot, vagy mizu? Naturál hobbigyúrósként nyugodtan gondolkozz 2-3 hónapos blokkokban.

Semmi gond nem történik, ha nem időnként előfordul, hogy nem várod meg a Nagy Könyvben leírt regenerációs időt, hanem ráedzel az izomlázra vagy a fáradtságra. A gond akkor van, ha ezt rendszeresen teszed, ezáltal nem hagyod pihenni az izmot, ugyanis ez egyenes út a sérülés felé.

2022. aug. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a segitseget!
2022. aug. 15. 16:51
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet véletlen ráedzeni?😂😂😂😂😆😆
2022. aug. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Guggolás helyett véletlenül oldalemeléseket csinál, bárkivel megeshet.
2022. aug. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
🤣 Csak példának hoztam fel hogy leírjam hogy mire gondolok pontosan na 😂 most kinevettek, de kíváncsi voltam rá, és kaptam is választ rá 🤣😂 Ment a zold mindenkinek
2022. aug. 15. 18:58
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

korrekt amit az 1es ir.

egyébként 2,5nap :D pihenő elég

2022. aug. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!