Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Shobert Norbinál ez még...

Shobert Norbinál ez még mindig csimpánzcsöcs, nem?

Figyelt kérdés

[link]

Örvendezik, hogy sikerült, a két képen az utóbbin már eltűnt neki a csimpánzcsöcse. Hát szerintem még mindig ott figyel, nem?!



2022. szept. 23. 15:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Marha csoffadt az egész ember. Eltűnhetne már a bús pi..ába.
2022. szept. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jobb lett az estém most, hogy láttam ezt a félkegyelműt.🤣
2022. szept. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Konditermet sosem látott testalkat. Nem kell edzeni,fehérje szegényen kell enni,koplalni esetleg, és ezt a formát bárki elérheti.

És ő a Fitness Guru.. Vannak bajok az emberek fejébe ha ezt el is hiszik...

2022. szept. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
O tényleg annyira hiteltelen. Nekem nincs vele bajom, különösebben nem ismerem és követem a munkásságát, így nálam nem sok vizet zavar. De hogy ő mint fitnesz guru, az annyira nevetséges...pár random korabeli ismerősömnek ezerszer jobb teste van, mint neki. Annyi hogy edzenek és egészségesen élnek, érkeznek, sokat mozognak.
2022. szept. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Fitnesszesként hirdetni magad ilyen testel uhh. Kb semmi izom nincsen rajta csak lefogyott.
2022. szept. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Norbinak a tudásával is komoly problémák vannak de azért mert így néz ki, még lehetne nagy tudása is. Szánalmas mentalitás az, hogy valaki rosszul néz ki= nem ért hozzá.
2022. szept. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
33%

Olyan szánalmas hogy még mindig ennyi évtized után is képesek vagytok ezen hőbörögni, meg ezzel az alakkal foglalkozni..

Amúgy csak így zárójelben hozzátenném hogy a jobb oldali képen prezentált fizikum alulról karcolja a naturál genetikai potenciált egy 50-es éveiben járó embernél. Szóval szerintem majd azután ugassatok miután végig edzettetek dopping nélkül 40 évet és tudtok hozni egy ilyen fizikumot 50x évesen. Vagy szívesen várom az 50-es éveikben lévő férfiaktól képen hogy milyen formát tudnak prezentálni ami szárazabb Norbiénál vagy nagyobb a tömeg, bár kétlem hogy sokan kiválnának a gyakorikérdések 15 éves átlagközönsége közül.

2022. szept. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7 : Szakadok rajtad 😂😂

Aki így néz ki 50+ évesen arra azthiszem hogy valamilyen betegsége van,vagy étkezési-testképzavarban szenved.


A terembe elég sok 50+ jár,és fényévekkel jobb fizikummal.


Lényegtelen mert ő akárhány éves volt sosem tudott érdemlegeset felmutatni a Fitness területén,sem pedig magán. De másokat megszólni tudott lásd: Vágósúlyú férfiak 100kgnál. Holott ő beszél ezzel az aszott koporsószökevény alkattal..

2022. szept. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha jól sejtem te magad is túlsúlyos vagy, különben mi okod lenne megsértődni?:)

Milyen szempontrendszer alapján határozod meg hogy a terembe járó 50 éveiben lévő venégeknek jobb a fizikumuk? Egyrészt honnan tudod hogy doppingolnak e? meg tudod egyáltalán állapítani hogy naturálok e vagy sem? A hozzászólásod alapján nem sokat konyítasz ehhez a sporthoz. Egy kimaxolt naturál genetikai potenciált úgy tudunk számszerűsíteni hogy kb 8-10% testzsír mellett, testmagasság -100 + 3-4-5kg, ennyit fog nyomni az illető. Nyilván az utolsó tényező az egyéni adottságok függvényében változik ami szempontból ugye Norbi nem kimondottan van ott a szeren de pl kiindúlva az előbb említett képletből azt sem nehéz kitalálni hogy nem sok 100kg-os férfi mászkál 8-10 százalék testzsírral, ha csak nem 190-200 magasak és 18% testzsír felett az orvostudomány álláspontja szerint is túlsúlyos egy ember. Mindegy az a baj hogy 1 óráig kéne magyaráznom hogy megértsd.

2022. szept. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9: Egy anonim fórumon nyilván tudhatod az alkatomat. Bravó.

Higyj amit akarsz,leszarom.

Kb egy hetes kérdés de még mindig ezen lovagolsz,hogy az itt lévők lefikázták a példaképed/szerelmedet. Ez legyen a legnagyobb gond az életedbe.


Szerintem te lehetsz egy túlsúlyos update király,vagy maga a Schobert (család egy tagja,esetleg az oldaluk adminja) aki ide jön fényezni magát. Nem tudom ki a szánalmasabb. Kb ők utálják a túlsúlyosakat,de azt nem veszik észre hogy a híres módszerük ( az update) rendkívül egészségtelen ez látszik is rajtuk,és ebből húznak le embereket.


Szóval sorry hogy belegázoltak itt a lelkedbe,mert leszólták a választottad. Ha kicsit visszább vennének,és magukba szállnának akkor nem lenne utálat irántuk,de ők csak "celebek",nem szakemberek.

2022. szept. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!