Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Naturált testépítésben mi a...

Naturált testépítésben mi a legalacsonyabb testzsír százalék ami hosszabb ideig tartható?

Figyelt kérdés
És mi lenne az ami csak pár napig?

2022. szept. 30. 01:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyénfüggő, korfüggő. 30 év felett sokaknak a 15%-os tzs megközelítése is már lemondásokkal jár.
2022. szept. 30. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
37%
18-21 a legegèszsègesebb.
2022. szept. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
59%
16-25 éves korom között 7-9% között mozogtam. Fiatalon nem volt kifejezetten megterhelő mert kisgyerekként nagyon vékony voltam és amikor elkezdtem edzeni tényleg szinte csak izmot szedtem magamra. Aztán 23 évesen, 93-95 kg-val egyre nehezebb lett tartani ezt a szintet, mindig fáradt és éhes voltam és kb 1,5 éve 25 évesen abbahagytam az önsanyargató étrendet, elkezdtem enni amikor jól esik. Ugyan az edzést nem hagytam abba, de elég távol állok már az alacsony testzsírtól. Annyira alacsonyan tartani tényleg nem egészséges.
2022. szept. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
3%
2022. okt. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!