Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha nem szedném a fehérjét,amin...

Ha nem szedném a fehérjét,aminosavat,BCA-t az gátolna a fejlődésben?

Figyelt kérdés

2022. szept. 30. 04:05
 1/8 A kérdező kommentje:
*vagyis BCAA-t
2022. szept. 30. 04:05
 2/8 anonim ***** válasza:
Gátolni nem gátolna, max. lassabban fejlődnél. Bár legális tápkiegektől olyan elképesztő csodát nem kell várni.
2022. szept. 30. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezek kellenek a fejlődéshez:

- Progresszív terhelés

- Célodnak megfelelő étrend

- Megfelelő regeneráció


Ha ezek megvannak fejlődsz, ha nem nem.


Kamu BCAA-t, aminosavat vesz még valaki 2023-hoz közeledve? Azt hittem ezek 10 éve lejárt lemezek már.


Fehérje szedése alatt mit értesz? A csirkemellet is szeded? Vagy a tojást?

2022. szept. 30. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
BCA és aminosav teljesen felesleges. Fehérjének lehet értelme olyan étrendben, amiben kevés van de ahhoz elég rosszul kell kajálni, én hétvégén szoktam inni néha lustaságból.
2022. szept. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A fehérje ezek kozul az egyetlen értelmes. De ha beviszed a megfelelő fehérjemennyiséget az étrwndeddel, akkor pont ugyanúgy lehet fejlődni
2022. szept. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Semmi nem fog változni ha rendesen eszel. Olyan szövegeket megírnak a termékek alá, hogy azt érzi az ember, ha most nem vesz meg onnan mindent IS, semmit nem fog fejlődni...ne dőljünk be. Progreeszív edzés, pihenés, jó kaja kell, ennyi.
2022. szept. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 BlodDrunk ***** válasza:

Igazából érdemi haszna nincs,nem ettől fogsz fejlödni vagy nem fejlődni de ha van rá keret mehet simán,én is szedem,ízesítem vele a vízet mert utálom a sima vizet :)

De hátránya sincs ha szeded,szóval ha megengedheted magadnak szedjed nyugodtan bajod nem lesz tőle.

De ne ess abba hibába hogy az étrendet akarod vele jobbá tenni..


Először 100% étrend,majd utána bármi tápkieg.

2022. okt. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát akkor ha érdemi haszna nincs akkor lehet márcsak a fehérjét fogom inni,mert szeretnék vállalkozást csinálni és nem akarom hülyeségekre szórni a pénzt. Viszont köszönöm a válaszokat.
2022. okt. 2. 18:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!