Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Körülbelül 3 hete elkezdtem...

Körülbelül 3 hete elkezdtem edzeni fenékre, fél órás kemény popsi edzéseket tolok le szalaggal. Körülbelül 7 ilyen edzésen vagyok túl. Viszont az zavar, hogy nem minden edzés után van izomlazam. Ez miért lehet?

Figyelt kérdés
Edzés közben és után is úgy érzem, hogy kiléptem ma is a konfortzonabol, garantált a fejlődés, de nem érzek semmit. Igyekszem az ideg-izom kapcsolatra is. Mi lehet a probléma?

2022. okt. 27. 10:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hozzászoktál a mozgáshoz. Amúgy meg izomláz nem= fejlődés.
2022. okt. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Csereld re sulyzora es megszunik a gond
2022. okt. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem lehet olyan oka, hogy például fáradság, nem alvás miatt? Vagy például elég szép nyújtása szoktam végezni az edzés végén, lehet hogy az is segít ebben?
2022. okt. 27. 12:01
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha megszokod nincs izomlaz.. de nem is kell a fejlodeshez. Lehet nem alvas is vagy nem jot meg eleget eszel. De csak szallagtol ne varj tul sokat, ha guggolsz meg merevlabazol is akkor nemszoltam 😀
2022. okt. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Alkatfüggő. Nekem pl szinte soha nincs. Nem feltétele a fejlődésnek.Ha rendesen lenyújtasz, akkor meg pláne .
2022. okt. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
31%

Körülbelül 3 hete elkezdtem edzeni fenékre, fél órás kemény popsi edzéseket tolok le szalaggal. - Ez oszt igen.

Viszont az zavar, hogy nem minden edzés után van izomlazam. -

Ez miért lehet? - Egyik, hogy hozzaszokik a szervezet ugyanahhoz a mozgasformahoz, mert nincs valtozas (progresszio barmilyen formaban). A masik, hogy nem szukseges izomlaz a fejlodeshez. Azoknak sincs mindig, akik profi(bba)n nyomjak.


Igyekszem az ideg-izom kapcsolatra is. - Szep dolog, de sokat kell ehhez tanulnod, csak a "popsiedzest" meg el kell hagyni.

Mi lehet a probléma? - fokent az, hogy csak seggre edzel picsamodszerrel heti 12 napot.


xx/N

2022. okt. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm a válaszoka! Na akkor megfordítom a kérdést. Hogyan legyen nagy méretű, kerek fenekem a Balaton Soundig? Heti hány edzés javasolt, mennyi ideig, kajára hogyan figyeljek?
2022. okt. 27. 18:18
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Innentol nem tom, komoly kerdes-e... 👉 Hogyan legyen nagy méretű, kerek fenekem a Balaton Soundig?
2022. okt. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Na vajon hogy 😀 lemesz a konditerembe rendesen edzeni es rendberakod az etrended
2022. okt. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ebben semmi vicces nincsen. Illetve de, tényleg próbáltam úgy fogalmazni. De a lényegen nem változtat. Zavar, hogy nem vehetek fel olyan ruhákat, amik tetszenek. 22 éves vagyok, mikor nézzek ki a legjobban ha nem ennyi idősen?
2022. okt. 27. 22:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!