Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testzsír csökkentése tömegelés...

Testzsír csökkentése tömegelés közben?

Figyelt kérdés
Első tömegelésemet csinálom 8 hónapja és kicsit túltoltam, aféle "dirty bulkot" csináltam. Mostanra rájöttem mit rontottam el és szeretnék kicsit az arányokon változtatni, alacsonyabb tzs-re lemenni, utána meg tisztán tömegelni 3-500 körüli kalóriatöbbletbe. Azt hozzáteszem nem lettem durván dagadt, csak picit jobban bezsírosodtam mint kellett volna, tehát nincs rajtam 10 kg felesleg. Ezt a felesleget hogy veszítsem el? Menjek deficitbe majd ha megvan egy kevésbé zsíros forma folytassam a tömeget, csak lassabban? Deficit mellett tudok izmot építeni, vagy közbe nem fogok fejlődni? Köszönöm annak aki segít és hasznos tanácsot ad.

2022. okt. 27. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Naturalba nemigazan. Nagyon tomegelgetni sincs tul sok ertelme.
2022. okt. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#1 miért akkor mit kéne csinálnom? Életem végéig maradjak azon a súlyon, ne szedjek fel izomtömeget?


#2 inkább maradnék a naturál vonalon...

2022. okt. 27. 18:13
 3/7 anonim ***** válasza:

-testkompozíció változtatás


illetve,


[link]

2022. okt. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha összesen nincs rajtad 10kg felesleg 8 havi tömegelés után sem, akkor az még nem annyira vészes. Ha 8 hónap alatt jött rád majdnem 10kg felesleg és közben nem jött fel vele 20kg izom, márpedig nem jöhetett fel, akkor nagyon túltoltad.

Ha nagyon túltoltad, akkor jöhet egy kis diéta, lehet némi izom is menni fog vele, de utána normálisabban folytathatod a tömegelést.

2022. okt. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hany kg, cm vagy?
2022. okt. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
77kg 181cm
2022. okt. 28. 13:43
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
Akkor vekony vagy 🤨
2022. okt. 29. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!