Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha némi napi édességevést nem...

Ha némi napi édességevést nem lehet megállni (valóban nem!), lehet még izomtömeget növelni, ha nyilvánvalóan nem is lesz szép/szálkás a testalkat ilyen feltételek mellett? Mutatnék fényképeket, de félek ezt is indokolatlanul törölnék. Befejezés lent!

Figyelt kérdés

A kiírásnál is jól olvasható, hogy tudom, nem lesz szép/kidolgozott/szálkás soha (így) egy testalkat, de vajon maga az izomzat kinézete (konyhanyelven szólva: "bőven van azért izma a fickónak") látszódni fog-e ennek ellenére is? Tehát eléggé "bulky", de alatta látszódna-e, hogy tíz-tizenkét év edzés elteltével bőven van izomtömeg és erő abban a fizikumban?


Edzéseket nem kihagyva (lábnapot sem), minőségi alvásokra, megfelelő regenerációra alaposan figyelve. Esetleg hosszú idő, több év után még némi segítséggel is megtoldva (nem, nem növi, ennyire durva dolgok kizárva). Illetve naponta az a némi édesség sem nyolc-tíz palacsintát, vagy nem egy nagy halom brownie-t jelent.


Lesz has, lesz zsírosodás igen, mutatnék példa-fényképeket is mire számítok (elég rosszra, de még ezek ellenére is azok a fényképek nekem vállalhatóak lennének), de tartok tőle, hogy alaptalanul törölnék a kiírást.



2022. okt. 29. 21:05
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Neked jó lesz így is
2022. okt. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
édesség mellett is lehetsz szálkás akár ha mértékkel fogyasztod és figyelsz arra h ne lépd túl a kalória kereted.
2022. okt. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%

2-es!

Ne hülyítsd már szegénykét,még elhiszi.

Kérdező, csak is grammra pontosan kiszámolt étrend, csirke rizs, zöldséegk hozhatnak neked eredményt és szálkás testet.

2022. okt. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Első, nem láttad a fényképeken levő formákat. Nem tudod mire kell gondolni.


Második, köszönöm!

2022. okt. 29. 21:22
 5/10 A kérdező kommentje:
De jó, hogy egyesről és hármasról eldönteni sem lehet, hogy komolyan kommentelnek-e...
2022. okt. 29. 21:23
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

hát, a kérdésed is ilyen.

rogyásig van a youtube olyan videókkal amiben ezt elmagyarázzák.

2022. okt. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kérlek mutass néhányat. Valóban érdekel!
2022. okt. 30. 13:14
 8/10 anonim ***** válasza:
42%
De, meg lehet állni. Csak te csíra vagy, és neked nem sikerül. Ne legyél csíra, és akkor sikerülni fog.
2022. okt. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

három harmad, valentin torma, diet gainz, johny v, dennis Burkhardt, bosnyák máté, csabai ábel stb stb

rengeteg magyar fitnessz youtuber van akik az ilyen alap dolgokat elmondják, érdemes lenne először az ő videóikat megnézni mielőtt kérdést teszel fel.

nem is értem az ilyen basic dolgokra vonatkozó kérdéseket.

normális ember először rákeres, utánnaolvasgat a dolgoknak, és ha a böngészés után se talál választ a kérdésére akkor jön gyakorira, ti meg ilyen alap dolgokat kérdezgettek amit egy 2perces googlekereséssel kideríthetnétek.

az ilyen ember soha nem lesz izmos és erős, mert nem érdekli igazán a dolog.

2022. okt. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Már értem mire akarsz kilyukadni. És azt kell mondjam lehet benne valami...


Ahogy az előtted kommentelő szövegében is, tényleg meg lehetne állni, de én, rossz ezt így leírni... Gyenge vagyok.

2022. okt. 30. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!