Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Építőipari munka mellett hogy...

Építőipari munka mellett hogy lehet a kondis életmódod fenntartani?

Figyelt kérdés

Ez a napi rutin:


6:30kor találkozó a brigáddal, indulás építkezésre, majd este 5-6 között érek haza fáradtan, koszosan, kimerülve.


Reggelire csak valami könnyűt tudok enni, pl kukoricapehely, jobb műzlik, ami könnyen lecsúszk. Tudom, zabot kéne, de egyszerűen nem tudom megenni reggel, elkések annyi ideig kéne ennem.


Ebédre a koszban - mocsokban nincs lehetőség nagyon mást enni, így marad a jobb szendvics, valami normálisabb felvágottal.


Hazaérek, ilyenkor kajálok először egy normális kaját, 6 körül.


Este 8-9 között még megpróbálok enni 2-3 tojást, zöldségeket, sajtokat stb.


Tehát a kaja része már elcsúszik, sajnos.



Edzések: szerdán teljes test, szombat felsőtest, vasárnap láb.


Ezt nagyjából tudom tartani, bár munka után nagyon nehéz, de ez van.


Megkaptam már, hogy Arnold Schwarzenegger is építkezéseken dolgozott, ha neki sikerült akkor másnak is sikerül.


Nyilván nem akarok/tudok testépítő lenni, csak egy sportos formát fenntartani.


Vannak itt olyanok, akik fenntudják tartani a kondis életmódot építőipari munka mellett, tanácsok stb?



2022. nov. 21. 18:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%
Ismeros.. megszokod a melot es birhato. Ha eleg motivalt vagy akkor ugyis csak azt varod h mehess edzeni, mind1 mikor
2022. nov. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
neked mi a rutinod?
2022. nov. 21. 19:52
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
Mostanaba 3x1.5orat edzek csak. Osztott edzestervvel. 4x13at melozok.
2022. nov. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
uhh, az meg milyen munkakör? Valami gyári munka?
2022. nov. 21. 20:14
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Szakacs melo. Elotte meg rakodo voltam dokkba vagy koltoztettem. Szal tudom milyen kemeny heti 50 vagy akar 60 ora fizikai melett edzeni. De en mar tizeneve edzek, nagyobb ugyse leszek elvagyok 3 nappal. Regen meg versenyeztem is 5 nap edzessel ugyanilyen melok melett.
2022. nov. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
itt kajára akkor nincs gondod :D
2022. nov. 22. 18:29
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez így durván hangzik, én nem tudnék mellette edzeni. Mondjuk rendes kaját étel hordóban tudnál vinni, esetleg nincs egy közös mikrótok?
2022. nov. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
sajnos nincs mikró, még egy asztal se ahová leülhetsz :D Vagy a kocsiban, vagy állva kajálunk.
2022. nov. 23. 19:28
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én is dolgoztam hasonló körülmények közt. Reggelire igyál meg egy fehérjeturmixot a kukoricapehely mellé. Napközben pár rantotthúsos szendvicset amiben van mondjuk jégsaláta is ettem. Miután hazaértem egyből mentem edzeni, nem szabad leülni, lefeküdni, mert akkor véged :D Edzésnél alapvetően alacsony ismétlésszám és alapgyakorlatok. A gyakorlatok kiválasztásánál a munkavégzésessel való összehangolás. Pl. ha egész nap kalapálsz akkor nyilván nem kalapács bicepszezek edzésen, pláne nem magas ismétlésszámban. Ha pakolászok magasra, akkor a vállból nyomást hanyagolom. Nagy hangsúlyt fektetni a felhúzásra, a derekad hálás lesz érte. Hirtelen ennyi jut eszembe, ha kérdésed van, ne tartsd magadban! Jó munkát, s élvezetes edzéseket kívánok, kitartás!
2022. nov. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

“Miután hazaértem egyből mentem edzeni, nem szabad leülni, lefeküdni, mert akkor véged”

Azért sztem le is kellene tusolni mielőtt elmész a terembe mert ha 8-10 órát dolgozol építkezésen akkor lesz egy szagod az biztos még ha alaposan dezodorozol reggel akkor is. Nem beszélve a por meg a kosz rétegről ami rád telepszik egész nap. Szóval ha nem akarod h mások megszóljanak a szagod miatt akkor legalább egy hónalj mosás, dezodor használat meg arc mosás legyen meg mielőtt a terembe indulsz.

2022. nov. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!