Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ennek a nőnek miért lett...

Ennek a nőnek miért lett ilyen alakja az edzèstől?

Figyelt kérdés

Ugye sokszor tanácsolják a vékony lànyoknak akik nehezen híznak, hogy edzzenek és izomból formásodjanak mert jobb , szebb mint a háj. (Én nem tudok hizni hiába eszem sokat) elvileg attól szép kerek fenekük lesz, stb.

Aztán megláttam ezeket a videókat és elgondolkodtam.

Teljesen férfias lett , ilyen a genetikája vagy szedett valamit pluszba, amitől akkora vàlla van? Feneke meg lapos, keskeny.

Én is szeretnèk formàsodni, de alapbol nincs széles csipőm, akkor már jobb vékonynak maradnom mintsem ennyire férfiasnak az edzéstől. Honnan lehet ezt előre tudni, mitől függ hogy kire hogyan épül az izom?


[link]


[link]


2023. jan. 10. 08:16
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Most ez vicc vagy rosszul linkeltél?
2023. jan. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Hát ez távol van szerintem a teljesen férfiastól de persze véleménye bárkinek lehet. Ha főleg az alsótested edzed akkor nyilván nem a vállaid nőnek. Ha már tiktok tessék itt egy csaj aki 4 éve eddz: [link] ha legörgetsz látod hogy nézett ki előtte.
2023. jan. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Jó az a FIFA link 😃
2023. jan. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első videóban abban sem vagyok biztos, hogy hölgyet látunk, a másodikban lévővel meg nincs semmi probléma.
2023. jan. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Miért linkeltem volna rosszul? Csak nem értettem mitől függ, mit csinál másképp hogy legtöbben szépen kerekednek, formásodnak az edzéstől ő meg szinte férfias alakot öltött 😅
2023. jan. 10. 14:19
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha inkább combra meg fenékre szeretnél izmosodni akkor arra többet eddz. Attól még hogy nincs széles csípőd a lábad, feneked lehet formás és akkor nőiesebb alakod lesz. Egyébként érdemes valamennyit felső tesre is edzeni hogy arányos legyél, ne csak alul izmos.
2023. jan. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!