Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy álljam meg azt, hogy a...

Hogy álljam meg azt, hogy a top 0.1%-hoz hasonlítsam magam folyamatosan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Engem is elért sajnos a közösségi média hatása.


1 éve edzek konditeremben, azelőtt volt 8 hónap fogyás, -35kg. Már önmagában a fogyás is egy hatalmas eredmény, de e mellé izmosodtam is bőven, szóval a kiindulóponthoz képest nagyon büszkének kellene lennem magamra, e helyett ez közel sincs így..

Mindenhol agyonszerkesztett képeket/videókat látok, tökéletes fényekkel, és folyamatosan ezekhez a csúcs genetikával megáldott top emberekhez hasonlítom magam.. Kitudja hány éve edzenek már, és, kitudja, tényleg naturálok-e.


Miközben, ahová járok konditerem, az ott lévő emberek 95%-a vagy elhízott, vagy azt hiszi, hogy izmos, közben csak nagyon zsíros..


Egyikkel sincs probléma, félre ne értsétek. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy a való élet az nem a közösségi média, mégis a közösségi média van a szemem előtt, miközben, ha a konditeremben lévő emberekhez hasonlítanám magam, akkor rohadt jó a fizikumom és 1 szavam sem lehetne.


Oké, az igaz, hogyha a top kategóriába akarok tartozni, akkor a top emberekhez kell hasonlítanom magam, de úgy érzem, hogy ez a közösségi média miatt már kezd átmenni egy olyan dologba, hogy utálom, ahogyan kinézek. (pedig -35kg-val a hátam mögött nem kellene szégyenkeznem..)


U.i.: Rettentő nagy tisztelet minden olyan embernek, aki jár edzeni és tesz az egészségéért. Már önmagában az is eredmény, ha lent vagy a teremben, független attól, hogy hol tartasz éppen.



2023. jan. 13. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez mar azert egy haladas, hogy rajeottel

Sokaknak fogalmuk sincs h mennyire atmosta az agyukat a media

2023. jan. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
Nem dobsz egy képet?
2023. jan. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
27%
Én is a covid óta ujra kezdtem edzeni,nagyon nehéz volt rászánni magamat de sikerűlt.110 kg vagyok ,jobban el vagyok hizva mint mikor 2018 ban elkezdtem,s a covidig a kb 1.5 év alatt remek formába lendűltem. Az igaz,hogy 100 kg-ra tudok vmiert csak lemenni,de nem mindegy,hogy az zsír vagy izom.Szeretnék nyár végere 25 éves érettségi találkozómra normálisan kinézni,szerintem nem lehetetlen a 10-15 kg leadása,de érdekelne a kérdes kiirójától,hogy mi a titka a fogyásnak? Én csak odáig tudtam eljutni,hogy átalakulok,pár kiló lemegy ugyan de vmiert nem sikerűl az igazi lefogyás mert célom az kb 85-90 kg lenne.Talán vmi szuper diéta?Vagy zsírégető szerek? Netán vmi különlegesebb edzésterv,esetleg ezek kombinációja??
2023. jan. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
1 titka van, az pedig a kalóriadeficit.
2023. jan. 14. 08:05
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy egyedul. Szerintem a gyúrós nagy százaléka szenved body dismorfiatól.

Nekem is a barataim tolják, hogy huu hogy ki vagy gyurva, meg mekkora karod/melled van, mikozben en egy vékony szarnak látom magam :D

En amit ajanlok: csak olyan embereket kovess, akik valamit hozzatesznek az életedhez, edzeshez stb. Az ilyen szalkas szet koxolt modellekkel, testepitokkel Dunat lehet rekeszteni. Tenyleg iszonyatosan elveszik az onbizalmad.

Es a flexelésen, magamutogatason kivul sok értelmes dolgot nem kapsz, csak hogy mennyire gondtalan es jó eletuk van.


Szoval en ezt tudom ajanlani, szelektald, kiket kovetsz. Es az maradjon aki értéket ad.

2023. jan. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%

Erre a baromságra eszek is egy somlóit.

Meg ráöntök egy sört.

2023. jan. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Milyen top1 kategoriaba vagy hogyerted? 1 ev edzessel folos olyanokhoz hasonlitgatni magad akik egesz eletukbe fanatikusan csinaltak. Vagy versenyezni akarsz meg cuccolni? Ha nem akkor nemertem.. par ev edzessel mar el lehet erni egy "jo" format.
2023. jan. 16. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem akarom versenyezni, ha igen, azt csak naturálban. (Bár tudom, hogy a naturál versenyeken is csak az utolsó 3 helyezett naturál általában..)


Pont ez a baj, hogy 1 év után olyanokhoz hasonlítom magam, akik több éve csinálják és kitudja, hogy tolnak-e valami cuccot mellé..

2023. jan. 16. 10:04
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy ők használnak szereket, te meg nem, tehát ők nem a te ideáljaid, főleg nem a fotosoppos, szétszáradt állapotukban.
2023. jan. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!