Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi fehérjét viszel be...

Mennyi fehérjét viszel be izomépítéskor, és mennyit szálkásításkor?

Figyelt kérdés

Mindkettőnél egyformán ügyelsz rá? Szálkásításnál mégfontosabb hogy meglegyen igaz?


Én nemrég kezdtem, így izmot építek. 92 kg vagyok 190 cm mellé. 200 gramm körül szoktam bevinni, de néha több is, van hogy 230.

Mennyi a minimum amire nekem szükségem lenne? És mi a maximum ami fölé nem érdemes menni?


2023. jan. 25. 08:39
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem rossz az.

Oké egy testépítő versenyző szemében nem nagy szám, de az átlagemberek tekintetében már szinte majdnem ez is átlag feletti picivel.

2023. jan. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Jó persze le lehet szólni, de nem egészen 2 hónapja kezdtem, és már ezidő alatt is elég jó kis változás lett. Pl 36 os karból lett 40 es. Hasamat tapogatva most már érződik, hogy a zsír alatt van pár kocka. A mellem meg a hátam egyelőre nem túl nagy fejlődést mutatott esztétikailag. Erőben a mellem az viszont nagyon sokat fejlődött. 50 kg os maxról már 90 kg a maxom fekvenyomásban, és ez nagyjából 7-8 hét alatt.
2023. jan. 27. 16:40
 23/25 anonim ***** válasza:
fogjad a lábat is mivel alapjáraton széles a derekad oda kell rá figyelni hogy arányban legyen
2023. jan. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Lábat is nyomatom természetesen. Nem sumákolok. A derekamon kezd sok lenni a zsír, azért is kezd túl szélesnek tűnni. Nyár köeülre terveznék azért egy enyhe fogyást. Nem szálkásítást, hanem csak egy enyhe fogyást, úgy 90 kg re lemennék szerintem akkor elfogadható lenne. Viszont ami zavar, hogy a jelenlegi állapotommal is kilógnak a bordáim, föleg baloldalt. Kiáll a bordám. Ha lefogyok akkor meg nagyon csúnyán kiáll. Voltam már ezzel a magassággal 80 kg is.
2023. jan. 27. 17:27
 25/25 anonim ***** válasza:
edzed a hasad is keményen kicsit vastagítja a derekat, de talán úgy nem néz ki majd csúnyán,az olyan is lesz azzal nem tudsz mit csinálni nagyon
2023. jan. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!