Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Érdemesebb lenne egy időre...

Érdemesebb lenne egy időre befejeznem a kondit?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az utóbbi időben rengeteget fogytam, kb. 20 kg-ot le is adtam, és még októberben elkezdtem kondizni. Viszont azt látom magamon, hogy van rajtam egy bő zsírréteg, meg még kb. 5-7 kg-ot le isszeretnék adni, és hát mindenhol azt hallom, hogy nem lehet egyszerre fogyni és izmot építeni. Tehát mi az igazság ebben, és ha szeretnék még zsírból fogyni, mi a teendő?

2023. jan. 28. 11:24
A kérdező szavazást indított:
Ha fogyni akarsz, hagyd abba a kondit
Nem muszáj abba hagynod a kondit, ha fogyni akarsz
12 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Fogyni a tartós kalóriadeficittől lehet. Persze ez alatt kondizhatsz is, de kalóriadeficitben izmot nem fogsz építeni.
2023. jan. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem fogsz érdemben izmosodni, de attól még jó ha csinálod. Tanuld a mozdulatokat, magát az érzést hogy hogyan kell edzeni.
2023. jan. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet izmot építeni fogyás közben,leginkàbb kezdőknek aránylag kis deficittel,magas fehérjebevitellel,megfelelő edzéssel.Persze nem hatalmas mennyiséget de sokkal előrébb leszel mintha csak simàn fogynàl és a meglêvő izomból is veszítenél,mozgás nélkül egy gyenge összeszottyadt valami leszel kb.
2023. jan. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kezdo szinten jon azert vmennyi izom ugyis. Minel tobb rajtad az izom annal tobb kcalt egetsz alapjaraton ill a sulyzos edzes is eget. Sztem 1 oras sulyzos edzes fel ora kardioval eleg ha jo az etrend
2023. jan. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De lehet izmot epiteni, en is ezt csinaltam egy ideig
2023. jan. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!