Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan lehet nagyobb a súlyom...

Hogyan lehet nagyobb a súlyom most?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a sztorim annyi, hogy 1 hónapja kezdtem el odafigyelni az étkezésre, illetve a mozgásra. Egy héten minimum 5 napon itthon edzem, saját testsúllyal, itthoni súlyzó, illetve HIIT/cardiot. 21 éves/ 168 magas vagyok, 60,5 kg voltam mikor kezdtem. Hasamból lenne a legnagyobb célom leadni a zsírt, hogy látszódjon az izom és szeressem akit látok a tükörben, most mértem magam és 64,4 kg vagyok. Ez rendben van? Félek valamit rosszul csinálok, és nincs ötletem mit hogyan kéne, ha ez nem jó(?) vagy legyek tényleg csak türelmesebb magammal?

Bármiféle építő jellegű kritikát/tanácsot nagyon köszönök!

Szép napot :)



2023. febr. 1. 18:14
 1/9 A kérdező kommentje:
Fehérjében gazdag étrendet alakítok magamnak, illetve 1800 max 1900 kcal amit beviszek egy nap kb.
2023. febr. 1. 18:15
 2/9 anonim ***** válasza:
Ennyibol meg fogyni szeretnel? 🤔 Ferfi vagy no vagy?
2023. febr. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
Am valszeg azert no mert elkezdtel izmot felszedni, tobbet enni, inni...
2023. febr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem is a fogyás a lényeg, inkább hogy a hasamon a hurkákat leadjam és szépen kidolgozott legyen, az a cél:) de egyszerűen nem látom, hogy menne le, de remélem hosszútávon ez változik.
2023. febr. 1. 20:32
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
Edzés miatt az izmaid megkötöttek egy kis vizet + sima súlyingadozás. Ha pár napig feküdnél visszaállna 60,5 kilóig. Amúgy nőként egyáltalán nem reális mindenkinél a kirajzolódó hasizom, de te tudod...
2023. febr. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De no vagy??
2023. febr. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jaj az lemaradt, srac vagyok:D
2023. febr. 1. 21:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Na az azer nem mind1 😀 tok mas a hormonhaztartasuk, gentika, cel.. pirosbetus napok is bekavarhatnak stb. 1 honap alatt a sulyodhoz kepest aranyaiban sok az 5kg plusz. Kezdokent meg akar realis is lehet a viz miatt, de foleg a tukrot nezd. Zsirosodsz e, bar ennyi kcallal meg edzessel nemkene. Szerintem a sulyzos edzesre epits mindenkepp a kardio csak plusz legyen. Torekedj a minel nagyobb sulyra ami meg megy szabalyosan. Ha keves izom jon es csak egeted akkor nem lesz forma. Tobb izom meg alapbol is tobbet eget ugye.
2023. febr. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
36%
60 kilós csávó fogyni akar?😳 Képzelem mekkora hurkák lehetnek a hasadon... El fog fújni a szél báttya.
2023. febr. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!