Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi lehet a testzsír...

Mennyi lehet a testzsír százalékom?

Figyelt kérdés

2 héte kiírtam egy kérdést: https://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__testepites__121..


Ahol azt írták, hogy kb. 25% körül lehet a testzsírom.

Azóta már szálkásítok, sikerült is leadni a súlyomból.


Kíváncsi vagyok, mert enyhén látszódik a hasizom körvonala, illetve annyira "kövérnek" sem látszok, így kétlem, hogy 25%-on lennék.

Rosszul lett megtippelve a 2 héttel ezelőtti kérdésnél, vagy pedig sikerült ennyit fogynom, esetleg csak én látom azt hogy szálkásabb vagyok mint 2 héttel ezelőtt?

[link]

[link]



2023. febr. 16. 10:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
Persze, hogy rosszul lett megtippelve 2 hete. Milyen 25%? Sok agyalágyult, mit nézett? 20% alatt van a testzsírod.
2023. febr. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Egy netes kalkulátor szerint, ami magasságból, nyak méretből és derék méretből számítja ki a testzsírt, azt írja, hogy körülbelül 19% a testzsírom.

Ez igaz lehet?

2023. febr. 16. 11:18
 3/14 anonim ***** válasza:
36%

A múltkor kitett képed rettenetesen előnytelen volt, testzsírszázalék szempontjából is. Úgy néztél ki rajta, mint egy debella állat (már bocsánat), aki hébe–hóba edzeget ugyan, de inkább csak a szeroidokat nyomatja, és beleborult a csávóba egy fél kamionnyi szarvasmarha–növekedési hormon is. Mesterséges, "felpumpált" izomzattal rendelkező, zsíros behemótnak tűntél rajta, és megkockáztatom, hogy még korban is minimum tíz évvel őregített téged az a kép. Mind a szögek, mind a beállítás rettenetes volt rajta.


A mostani viszont teljesen korrekt, és jól nézel ki rajta. 18% körül lehet a testzsírod, és teljesen esztétikus, izmos, és valamennyire szálkásnak mondható tested van. Csak így tovább, jól haladsz! :)

2023. febr. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, igazából amikor készítettük azt a képet, akkor a haverokkal elég sokat röhögtünk rajta, kezdetben viccnek szántam azt a kérdést, végül komoly lett és értelmes válaszok érkeztek rá, ezt is köszönöm.
2023. febr. 16. 11:36
 5/14 anonim ***** válasza:
62%
#2 igen, igaza lehet a netes kalkulátornak. Persze nyilván nem pontos 100%-ig, de a 19% az reális.
2023. febr. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
13%
Ez még simán 20 fölött van, nincs tónusosság
2023. febr. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%

Felesleges tippelgetni és netes "kalkulátorokra" hivatkozni.

Jól érzed magad és jónak látod magad a tükörben? Ha igen akkor semmi gond..

Ha meg kíváncsi vagy, akkor inkább menj el egy testösszetétel mérésre. Ahol Inbody eszközzel dolgoznak. Ez kb 4-500 forint egy mérés. Pontos adatokat adnak az Inbody gépek, sportorvosok és sporttudományi karok is ezzel dolgoznak. Kimutat testvizet,testzsír és vázizom tömeget,viscerális zsírt is.

2023. febr. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
34%
Le lehet pontozni engem is, szerintem is 20 felett van.
2023. febr. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
62%

Az előző képen oldalról látszik, hogy van ott has bőven.

[link]

2023. febr. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%
Teljesen lényegtelen szempont a pontozás (sok a troll),és a kérdés is értelmetlen. Miért olyan fontos hogy mennyi pontos a tzs? Versenyzel?
2023. febr. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!