Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan veszek véget a kockahas...

Hogyan veszek véget a kockahas mániámnak és az emiatti szálkásításnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


176cm vagyok és 84kg.


Ez ránézésre soknak tűnhet, viszont még így sincs túlzottan nagy testzsírszázalékom. Körülbelül 15-17%.


Másfél éve edzek, heti szinten 4-5 edzés, kivétel nélkül, szóval a kitartással nincs probléma.


A problémám az, hogy a csípőm genetikailag nem a legkisebb és a derekamra/hasam aljára rakódik a zsír.

Elégedett vagyok magammal, 1 dolgot kivéve, az pedig a hasam. (Felső 2 kocka látszik + az oldalsó hasizom meglepően jól)


Folyamatosan szálkásításos időszakokba kezdek, majd 5-6 hét után rájövök, hogy hülyeség, mert mire leszálkásítanék és látszódna minden kocka a csípő genetikám miatt, az olyan 70kg lenne.


Tudom, hogy nincs rajtam elég izom, de valamiért a kockahas dolog annyira hajt előre, hogy képes vagyok szerintem 1000 kalóriás napi deficitbe tenni magam, hogy kockás legyen a hasam.


Pedig, ha belegondoltok, az esetek 99%-ban pólóban vagyok és nem is látszik.

Arról nem beszélve, hogy ezekkel a random szálkásításos időszakokkal csak időt veszek el az izomépítéstől..


Könnyen tudok hízni (-34kg van a hátam mögött, evéssel sosem volt probléma, szerintem napi 7.000 kalóriát is könnyen betudnék vinni rendes kajából.. :D) és nagyon szigorú diéta kellene egy kockahashoz.


Mindenhol szarrá szerkesztett képeket látok, elit genetikával, nem naturálon, úgy, hogy nekik ez az életük, ezzel pénzt keresnek, stb. E miatt annyira berogződött ez az egész nálam, hogy nem tudom mit szeretnék..


Egyszer izmot szeretnék építeni, de utána meglátom, hogy hogyan nézek ki és utána szálkásítani szeretnék a kockahas miatt..


Tudnátok tanácsot adni?



2023. febr. 17. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Iratkozz le az instáról.
2023. febr. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
32%
Futni is kell sokat,le kell menjen a sok zsír hasról
2023. febr. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nőstény vagy?
2023. márc. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!