Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kemény fizikai munka mellett...

Kemény fizikai munka mellett lehet tartani egy komoly fizikumot?

Figyelt kérdés

vagy kialakítani?

komolyat mindenki értse úgy ami számára a komolyat jelenti



#fizikai munka gyuras
2023. febr. 19. 18:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem igazan. Ha valaki segedmunkaskent napi 10 oraba hoba fagyba nyaron a tikkado hosegbe zsalu zeglakat talicskazik meg betont kever teggel 6 oratol delutan 4 ig napi szinten annak kikeszulnek az izmai befasul elfarad, max raszokik a cigire piata, sot egy normalis etrendet se lehet igy tartani. Ez tevhit hogy aki fizikai munkat csinal az fu de mekkora erot ad. Leepit, kikeszit. Anno en dolgoztam segedmunkaskent koltozteto cegnel komuvesnel, mindenki vagy dohanyos vagy alkoholista volt, 50 kilosan csont sovanyan, vagy jonagy sorhassal meg tele zsirosan. Aztan az elet mas fele vitt, hala istennek mar nem kell csinalnom azota, de aki eletvitel szeruen kemeny fizikai munkat csinal sz inkabb leepul mint jo kondiba lesz.
2023. febr. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
39%

Azért az 1 elég sztereotíp...senki nem hord napi 10órában zsalutéglát, a betonkeverés meg ha van egy kis agya az embernek, nem egy húde fárasztó meló, max unalmas, énbpl imádom, mert tudok közben hangoskönyvet hallgatni egész nap.

Sajnos ritka már, legtöbb helyen már jön a mixer aztán benyomja a betont.


Inkább azért nem jellemző mert a segédmunkások agyi képességei nem mutatnak túl az alkoholizmuson és a napi 2doboz cigin.

Ha meg pl kőműves vállalkozó vagy mint én, akkor kb nincs időd terembe járni.

2023. febr. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
2 es maga az allando koran keles sem tesz jot, nyaron 600 fok, telen minuszok, orul az ember ha lyuk van a valagan, nem feltetlen kell megallas nelkul betont keverni mint a barom, de akkor is megterheli a szervezetet. Pl egy betonkoszoru keszitesenel is a tokkado hosegbe allni az alvanyon ugy hogy hajnali 5 kor kelsz. Rendes alvas sincs meg, ami meg szintugy nem tesz jot. Vszinuleg cigizni meg inni azer kezdenek sok ev utan a segedmunkasok, mert ez nem egy olyan melo amit hosszutavon evek multan is egeszsegesen lehet csinalni. Egyes voltam
2023. febr. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%

5 kor kelek, de fél 10kor fekszem, szerintem tök jól kialszom magam minden nap.

És továbbra is azt mondom, nem olyan borzalmas meló ez mint aminek hiszed, biztos vannak sokkal keményebb fizikai munkák is, mégis mindig mindenki a kőművességgel jön.

Nyáron a koszorúzásokat mindig úgy időzítem, hogy max 11re készen legyünk aznapra a meló kemén, részével, utána már törekszem rá, hogy árnyékban legyünk, vagy rákészülünk a következő napra aztán haza vonulunk, kb 4.éve 3évre előre be vagyok táblázva, biztos vannak idegbeteg brigádok, akik tolják keményen, de évek óta teljesen felesleges belehalni ebbe a melóba. A pénz megvan akkor is ha lazábbra veszi az ember.

2023. febr. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Lehet, ha valaki fanatikus.
2023. febr. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Így van, attól függ, ki mit ért kemény fizikai meló alatt.
2023. febr. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
5# én is így gondolom
2023. febr. 20. 15:54
 8/14 anonim ***** válasza:
56%
Lehetsz te akarmilyen fanatikus, nem fog ugy menni az edzes mint rendesen kipihenten. Nyilvan minden elszantsag kerdese de ha farad a test, nem fog ugy menni az edzes mintha ki lennel pihenve.
2023. febr. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
és nem naturálban?
2023. febr. 28. 14:58
 10/14 anonim ***** válasza:
Én asztalos vagyok, minden nap elég kemény, de úgy igazán nem fáradok el a munkában, mivel azt minden nap csinálom és teljesen hozzá van szokva a szervezetem. Mikor meló után 1 órával beérek a terembe teljesen ki vannak simulva az idegeim. Viszont a teremben ott lefáradok rendesen.
2023. márc. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!