Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Otthoni edzéssel is lehet...

Otthoni edzéssel is lehet komolyabb eredményt elérni?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok azzal,hogy 1 szint fölött már kondiba kell járni. Hiszen bizonyos gyakorlatokat csak gépekkel lehet végezni. De az elején érdemes lehet otthon edzeni? (Kézi súlyzó van) El lehet érni vele eredményt? Táplálkozás, megfelelő regenerálódás is fontos tudom de engem az edzés része érdekel. És ha az otthoni edzéshez van tippetek azt is szívesen fogadom.

2023. márc. 25. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Otthon is elvileg ugyanúgy működik a gravitáció, mint a konditeremben.
2023. márc. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

én itthon edzek.

állítható fekpad, állítható álványok, rúd, kb 200kg súly, franciarúd, 2pár állítható egykezes, húzódzkodó, alsó és felső csiga, lábnyújtó-hajlító ezekből áll a felszerelésem, gyakorlatilag bármit le tudok edzeni.

ha be tudsz vásárolni ennyi mindent otthonra, akkor teljesen jó, de egy kézisúlyzóval semmire nem mész.

2023. márc. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

2 kézisúlyzó ehhez elég kevés, főleg ha nem állítható a súly.


Ahhoz hogy otthon tudj edzeni ahhoz kellenek eszközök és itt most nem gépekre gondolok, gépek nélkül is nagyon nagyon szép eredményeket lehet elétni. De kézi súlyzó ehhez édes kevés.

2023. márc. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha az izomépítés a cél, akkor pont nem feltétlenül a gépek miatt érdemes konditerembe menni, hanem azért, mert ott van a hosszútávú progresszióhoz elegendő súly. Neked van otthon a hosszútávú progresszióhoz elegendő súlytárcsa? Ha nincs, akkor irány a konditerem, ugyanis progresszió nélkül nincs izomépítés, ha pedig van, akkor hurrá, jó edzést otthon!
2023. márc. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
17%

Én régebben kondizni jártam, de nekem olyan unalmas volt, így hát váltottam street workoutra, és sokkal jobban élvezem.

Ahogy egyre erősebb leszek, annál több trükköt tudok csinálni, szerintem ezt nem lehet megunni :)

2023. márc. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Meg amúgy öv+súlyt is használok, azzal lehet nehezíteni.
2023. márc. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!