Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van olyan terem Fehérváron...

Van olyan terem Fehérváron ami nincsen állandóan f*sásig tele?

Figyelt kérdés
Most mentem át év elején a Magma-ból a Cutler-be, mert már untam, hogy nem tudok rendesen leedzeni, mert annyian vannak, hogy egymás s*ggében állnak az emberek, de hát kb csöbörből vödörbe váltottam, mert a Cutler mondhatni mégroszabb. Mindenhol így megy ez? Törödjek bele? Szörnyen demotívaló tudd lenni, hogy úgy kell szinte vadásznom a gépeket meg egy szabad padot, ráadasul nagyon felmérgel amikor azt latom, hogy az emberek 70-80%-a full komolytalan balfék és sz*rnak az egészbe csak valamiert azt gondolják, hogy ettől a maszatolástól lesz majd csajuk vagy pasijuk és ilyenek foglalják a termet.
2023. ápr. 12. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Nyugi,jön a nyár most lesz még csak tele...


"nagyon felmérgel amikor azt latom, hogy az emberek 70-80%-a full komolytalan balfék és sz*rnak az egészbe csak valamiert azt gondolják, hogy ettől a maszatolástól lesz majd csajuk vagy pasijuk és ilyenek foglalják a termet."


-És miért is foglalkoztat téged hogy mások hogy edzenek és mi célból?

Megvették ők is a bérletet vagy napijegyet nem? Azért elég "felmérgelő" az is, hogy így lenézed az ott edző embereket, "balféknek" titulálod és gondolom hatalmas arccal lépsz be, mint ha te lennél ott a terminátor..


A "hány sorozatod van még" vagy esetleg "beszállhatok hozzád" kérdések csodákra képesek ilyen esetekben ha netán foglalt valami. Ha megmered tőlük kérdezni, és emberként tekinteni azokra is akik szerinted balfékek.

2023. ápr. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Cutlerbe meg hasonlokba nemcsoda 😀 En masik varosba, de evekig oda jartam. Koran reggel lehetett kb csak rendesen edzeni melo elott. Mar inkabb egy noname oldschool terembe edzek vagy otthon.
2023. ápr. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1-es


"gondolom hatalmas arccal lépsz be, mint ha te lennél ott a terminátor."

Nem, egyáltalán nem tartom magam beképzeltnek, egyszerű hobbi gyúrós vagyok, de nem alibizni megyek a terembe mint sokan, hanem edzeni.


"miért is foglalkoztat téged hogy mások hogy edzenek és mi célból?"

Nem foglalkoztatna amúgy ha tudnék az edzésemre koncentrálni és nem azt kéne minden pillanatban lesni, hogy mikor lesz végre szabad az a gép amire szeretnék menni, vagy mikor szabadul fel végre egy nyamvadt pad. Viszont mivel ezt kell figyelni így akaratlanul is látom, hogy mások mit csinálnak "edzés" címszóval.


"így lenézed az ott edző embereket, "balféknek" titulálod"

Próbáltam finoman fogalmazni, de sajna valahogy hívnom kell őket. Nyilván nem mindenki ilyen, de rengeteg olyan embert látok aki nulla súllyal szar tartással, szabálytalanul bohóckodik, vagy a másik véglet amikor full szabálytalanul egolifterkedik mert attól lesz ő a valaki, hogy 20 kiloval bicepszezik... Ráadásul ezek általában ilyen kettő három négy fős fiatal gyerekek még, akik sz*arnak a megfelelő kivitelezésre, sporttáplálkozásra vagy a kielégítő regenerálódásra, csak lejönnek gyúrni, mert dúlnak a hormonok és ettől várják a csodát. Persze lehetne mondani, hogy mindenki volt kezdő, de egy ideje járok már edzeni úgy vélem meg tudom állapítani ki az aki csak kezdő, de lelkes és akarja csinálni, megtanulni, és ki az aki csak bohóckodni jár kondiba, mert legalább el tud vele dicsekedni...


"A "hány sorozatod van még" vagy esetleg "beszállhatok hozzád" kérdések csodákra képesek"

Persze mert nyilván hülye vagyok és nem tudom, hogy működik ez, de egyébként itt a probléma nem az, hogy nem lehetne valaki mellé beszállni , hanem mint említettem 2-3-4 fős csoportok foglalják sokszor a gépet\padot. Melléjük már nem tudsz beszállni és vannak gépek amik ráadásul szinte sosem szabadok, mert kb mindenki használná és arra vár mikor kerülhet oda, igazán csúcsidőben van hogy konkrét sorok alakulnak ki 1-1 gépre. Arról nem is beszélve, hogy már azt is nem egyszer megkaptam, mikor megkérdeztem, hogy beszállhatok-e, hogy "hát de már csak kettő sorozat van vissza" meg, hogy a "barátommal felváltva használjuk", meg hogy de hát ő is erre a gépre várt már mióta... stb.. persze ezek nem gyakoriak, de azért előfordulnak.

2023. ápr. 13. 03:06
 4/7 anonim ***** válasza:

Fehérváron szerintem vannak jobb alternatívák, amik nem ennyire "kirakattermek", mint amiket írtál. Ha a Royal Gym még megvan, szerintem ott normálisabban tudsz edzeni, de megpróbálhatod az Albát, esetleg az Oxygymet.

Ezekre a helyekre jár egy-egy ismerősöm, és nem panaszkodtak, hogy ne tudtak volna edzeni.

2023. ápr. 13. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%

"Sorok allnak"Várni kell hogy edzhess?Uristen!!

Áldom a jóistent hogy kezdettől fogva otthon edzek.Sztem nem birnék ki ott 10 percnél többet az biztos!!

2023. ápr. 14. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem altalaba mindig osszejott varas nelkul, annyi alternativa van. Alapbol vagy 4-5 fekvenyomo pad, vagy 8 fele mellgep, allithato padokbol is vagy 4-5 amin lehet egykezessel is nyomni (100kgig vannak). Azon kivul a sok csiga, tolockodo, tolockodo gep stb stb. Nem ragaszkodok izomcsoporton belul se gyakorlathoz, se sorrendhez.
2023. ápr. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A termek nagyjabol delutan 3-tol kezdenek feltoltodni. A nepszeru termek zarasig rottyo

vannak. Ha van lehetoseged (nem irtad, hogy dolgozol vagy suliba jarsz), akkor jarj kora reggel, vagy ejjel.

Amugy megertelek teged is, roppant bosszanto tud lenni, ha mar egyhuzamban tobb alkalommal sem tudsz normalisan edzeni...

2023. ápr. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!