Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen megfontolásból hoz...

Milyen megfontolásból hoz valaki kutyát a terembe?

Figyelt kérdés

Nem tudom felfogni, hogy miért kell lehozni egy kutyát, főleg egy nagytestűt. Nem bír ki 2 órát a kutyája nélkül, vagy feltűnési viszketegség?


Illetve miért engedik ezt meg egyes termek?


Találkoztatok már ilyen jelenséggel? Szóvátennétek?


Én ahogy figyeltem az emberek arcát, kb 80%-nak nem tetszett.



2023. máj. 14. 12:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Az semmi, múltkor az egyik bohóc a barátnőjét hozta be.
2023. máj. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

Kutyával még nem találkoztam teremben. Úgy már igen, hogy egy csávó lejött a recepciós csajhoz, mert a lány a barátnője volt, és amíg dumálgattak ott egy órát, addig a srác fogta a kezében a kis palota pincsijét, de azért az nem ugyanaz, mint amikor bent a súlyok és a gépek között rohangál egy nagytestű kutya az edzésben lévő emberek között. Nem tudom, hogy engem zavarna-e, mert imádom a kutyákat, a termet meg én nem takarítom. Az más kérdés, hogy balesetveszélyes mind az emberekre, mind a kutyára nézve. Egy 200 kiló fölötti guggolásnál nem örülnék, ha pont odaszaladna hozzám a kutya beleszagolni a seggembe.

Az jobban szokott zavarni, amikor valamelyik okostojás gyúrós apuka lehozza magával a 10 éves kisgyerekét, aztán le se szarja, nem vigyáz rá, és hagyja, hogy ott rohangáljon a súlyok között, ne adja isten zavarjon másokat. Aranyosak a gyerekek, nem rosszból mondom, de amikor egy 220 kilós felhúzásnál beáll elém tizenöt centire, aztán elviszi a fókuszt az, hogy ne ejtsem rá a lábára a munkasúlyt, akkor annyira nem örülök. Volt olyan, hogy futópadoztam, aztán egy kisgyerek random fel akart ugrani mögém az akkor már 13 km/h-val haladó szalagra. Ha felugrik, akkor akkorát esett volna, hogy mindenét eltöri, az tuti. Jól le is csesztem utána a fatert, hogy figyeljen már a kölykére, ha már lehozza egy olyan helyre, ahova tilos lenne, csak az ott dolgozók nem szólnak, mert csicskák. Egész egyszerűen egy kisgyerek nem való edzőterembe, úgyhogy megértem, ha szerintetek egy kutya sem.

2023. máj. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Na én még kölykökkel nem találkoztam hála az égnek, csak 1 csávó hozza le a gyerekét, de azok együtt edzenek, tök jó nézni.
2023. máj. 14. 12:56
 4/12 anonim válasza:
100%
Kíváncsian követem a kérdést, hátha valaki tudja a választ. Van kutyám, imádom őket, de edzőteremben, súlyok és gépek között balesetveszélyes. Én nem merném ilyen helyre vinni sem a kutya, sem az emberek testi épsége érdekében.
2023. máj. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Nem járnék olyan terembe, ahol ez megengedett. Hasonlóképp nem dolgoznék kutyabarát irodában.nem szeretem a kutyákat, nincs rájuk igényem. Más meg ne erőltesse rám a sajátját.
2023. máj. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

" Más meg ne erőltesse rám a sajátját "


igen, én is így vagyok mások gyerekével például.

2023. máj. 14. 14:19
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Olyan boulder terembe járok mászni, amelyil kutyabarát. Ismerve a hazai kutyatartási kultúrát, voltak aggályiam, de csupa jó tapasztalatom van, egyetlen kutya sem mászott fel a szőnyegekre a falak alá, mind elvan a padlón, nem zavaróak egyáltalán. Feltételezem az átlagparaszt, Csöpike nem bánt csak játszani akar kutyatartók kutyáit az első lehetséges alkalommal kitiltották.
2023. máj. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
6: teljesen egyetértek, pedig gyerekem is van. Őt se viszem a terembe, és nem azért járok,hogy mások gyerekének a hisztijét hallgassam. (Ha csendben olvas egy sarokban vagy edz, az amúgy nem zavar.)
2023. máj. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%

Én olyan helyre járok ahol szoktak lenni kisebb nagyobb kutyák napi szinten.

Gondolom aki elhozza az egyből ezzel letudja a kutyasétáltatást is plusz alapból valszeg otthon van egyedül a kutya amíg dolgozik a gazdája. Nekem nincs kutyám szval nem tudom.


Engem nem zavar, eddig sosem volt velük gondom, ugyanúgy tudtam edzeni mellettük. De a többi teremben lévőkön sem láttam hogy zavarta őket, sőt sokan mennek simogatni is.

2023. máj. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy villogjon vele.. nálunk az egyik kokszos vadbarom a harci kutyáját viszi be rendszeresen. És ha még a büdös gazdája mellett maradna, de nem, fel alá rohangál a teremben, mindenkihez odajön szaglászni meg ilyenek- k.rvára nem zavarja hogy te egy gyakorlat közepén vagy. A kutyája is idegesítő
2023. máj. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!