Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Diéta, de hogyan?

Diéta, de hogyan?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok

elkezdtem edzeni..de tudom ha látványos dolgokat akarok edzéssel elérni előtte kel egy kis rendes táplálkozást is bevezetni, diéta...


tanácsot szeretnék kérni diétával kapcsolatban...


naponta hányszor, és mennyi ételt folyadékot kel bevinni a szervezetbe?...


szeretném olyanok tanácsát kérni akik így maguk is csinálták tudják mi a helyzet...



2012. ápr. 24. 20:35
 1/2 dirtboy ***** válasza:
100%

most ugye tömegelni akarsz?


ahhoz minimum 2g/tskg protein és 4-6g/tskg ch kell.

továbbá

rostok,vitaminok,telítetlen zsírsavak.

bodybuilder.hun olvasd el az alapismereteket aztán nézz egy étrendet a súlyodnak megfelelőt.

2012. ápr. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Hóvirágszál válasza:

a kérdés az, hogy most mekkora a súlyod és mit szeretnél elérni?


ha fogyás a célod teljesen más a válasz mint ha testépíteni szeretnél


én a fogyásról írok: fontos, hogy minőségi ételt egyél azaz semmi gyorsétterem, konzervkaja mert ezek csak hizlalnak és rombolják az egészségedet

alapanyagok: piacon őstermelőktől, hisz az áruházakban árult termékek tele vannak nyomva mesterséges adalékanyagokkal, színezőkkel stb amik megint csak károsak az egészségre és hízlalnak is annélkül hogy a szervezet megkapná a szükséges vitamin, enzim adagját ami létfontosságú a jó működéshez


Elhagyni a cukort és az édességeket


ezen kívül inni: tiszta vizet,gyógynövényteákat magukban

semmilyen üdítő (legfeljebb házi készítésű szörp), kávé, élénkítő italok kizárva


Ez mellet még nagyon fontos a rendszeres sport, ami lehet úszás, futás, torna, joga, biciklizés, stb

2012. máj. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!