Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 15 éves vagyok és el szeretnék...

15 éves vagyok és el szeretnék kezdeni kondizni. Viszont azt hallottam hogy ha elkezdem akkor nem fogok tovább nőni. Igaz ez? Tényleg nem növök tovább?

Figyelt kérdés
Kondi,Kondizás,Body Building

2012. ápr. 25. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha ésszel csinálod, nem lesz gond. Valóban nem tesz jót a csontoknak ha egyből elkezded nagy súlyokkal bombázni őket.

15 évesen el lehet kezdeni kondizni, de egyelőre még nem kell nagy intenzitású edzést, és nagy súlyokat használni. Inkább legyen magas ismétlésszám és kisebb súly. Csak akkorákat használj, amivel szabályosan végre tudod a gyakorlatot hajtani, és az első két-három hónapban átmozgató edzést végezz.

2012. ápr. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 dirtboy ***** válasza:
nem fogsz megállni a növésben
2012. ápr. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Én 7 évesen kezdtem, 2 téglával. Nem lesz bajod, csak nem szabad siettetni a dolgokat, rögtön nagyra ráállni.
2012. ápr. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha így lenne, az összes Spártai férfi 80 centi magas lett volna.

Nem, semmi sem igaz belőle. Még ha ész nélkül csinálnád, akkor is csak az ízületeid látnák kárát, de a növésedet semmilyen szinten sem befolyásolná.

2012. ápr. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ok kössz srácok. Várom a további válaszokat azért.
2012. ápr. 26. 16:00
 6/9 anonim ***** válasza:

Előre behatárolt a genetikádban az, hogy hány cm magas leszel.

Viszont a testtömegednél nagyobb súllyal ne edz!

2012. ápr. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vannak olyan hatékony gyakorlatok, amikben a testtömeg megemelése kezdő szintű teljesítmény (pl. elemelés, guggolás). Nem igazán értem az aggályaidat, Kedves Válaszoló.
2012. máj. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nem fogsz megállni a növésben.De az elején ne vidd túlzásba
2012. máj. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
pesti vagy?
2012. máj. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!