Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítők! Megéri ennyivel...

Testépítők! Megéri ennyivel több fehérjét fogyasztani?

Figyelt kérdés

Reggel suliba csak szendvicset szoktam vinni általába 8dbot amivel 14:30ig kell kihúznom a héten minden zsemlébe 1dbtojást (főtt) raktam egyrészt mert finomabb másrészt mert itthon edzegetek és gondoltam tuti nem árt:D


Szerintetek ez számít valamit? (ha jól tudom sárgájával együtt 5-7g fehérje van egy tojásba)


Nem pénzfüggő mert van itthon de fehérjekészítményekre nincs pénzem:( Halat meg csirkét se tudok minden nap enni sajna néha csak krumplistészta,vagy cukorborsófőzelék jut:(



2012. ápr. 26. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:

"minden zsemlébe 1 db tojást raktam"

8 db zsemle

1hét=5nap a suliban

1 tojás=50ft


8*5*50= 1250ft egy hétre, 1 hónapra cc. 500Ft.


Fehérjetartalom kb. 0 (kis túlzással)...

"értelmes" beruházás...

2012. ápr. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*jav: egy hónapra 5000ft
2012. ápr. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

""Nem pénzfüggő mert van itthon ""


értelmezted? ingyen van....tudom hihetetlen de tojást nem csak a boltba lehet venni...

2012. ápr. 26. 18:06
 4/6 dirtboy ***** válasza:
87%

ez kb. olyan mintha viccnek szántad volna.

nézz egy tömegnövelő étrendet hogy milyen ha nem érted a viccedet.

2012. ápr. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az igaz hogy a tojásban van némi fehérje de az mellé kellene mindenképp még + fehérjeforrást beiktatnod.A tojást én csak kiegészítésként alkalmaznám.De még mindig jobb ha ezt eszed Hamburger helyett.
2012. ápr. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de a 8 tojásnyi fehérje elég karcsúnak hangzik naponta. Nem írtad, hogy hány éves vagy és hány kg, de egy 90 kg-os testépítő 6 étkezéssel számolva nem sokkal eszik kevesebbet EGYETLEN étkezésre, mint te egész nap! Még ha a fele azaz 45 kg lennél is kevés lenne sport mellé. Ez egy 60 kg-os átlag férfi fehérjeigénye kb. aki nem sportol és nem nehéz fizikai munkát végez.
2012. ápr. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!