Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményed a strandgyúrás...

Mi a véleményed a strandgyúrás csajverziójáról? A futópad-hasazás-lábgépek szentháromság lelkes követőiről, kik felsőtestre nem edzenek?

Figyelt kérdés

Ugye van a férf...fi...kisfiú strandgyúrós, a mell-bicepsz titán, meg persze az elengedhetetlen kockahas. Észrevettem, hogy ennek megvan a (szinte) komplementer női verziója, ami ugye pont fordítva csinálja. A teremben általam látott lányok kb 80%-a ilyen, rettentő vékony lányok izzadnak a futópadon, majd elmennek lábazni, némelyikük még ezt is bénán, mind a combközelítő és -tárogató, mind a combfeszítő gépen kb. 10 centis mozgástartományban ügyködnek, 1-2, max 3 súlybigyó beakasztásával.


A kérdés az (is), hogy miért csinálják ezt? Meg úgy általában, miért félnek a lányok az edzéstől? Persze mindig odaírják, hogy "én nem akarok hatalmas izmokat", de miért gondolják, hogy majd hamar, véletlenül szereznek? Ha az annyira egyszerű lenne, egy rakás kigyúrt nőci sétálgatna szanaszét az utcán, de én még egyet sem láttam...


Meg emberek, komolyan a csontegyenes, és vékony felsőtest a szép? Nem a formás, gömbölyded, íves? Ez lenne a szépségideál? Nem értem én őket...


És ha van itt olyan lány, aki edz felsőtestre is, elmesélhetné nekik tapasztalatait, hogy hogyan vált rögvest budibilderré egy kézisúlyzó megérintésével :D

Ha meg olyan talál ide, aki ilyen, mint a fent említettek, akkor ő elmesélhetné, mi motiválja erre.



2012. ápr. 26. 20:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Mindenben egyetértek, ez tényleg így van a lányok többségénél. Félnek a súlyzóktól és nehéz elhitetni velük, hogy az 1/25-öd tesztoszteronszintjükkel nem lesznek nagyon izmosak. Azért vannak, akik ezt megértik és edzenek rendesen.:)
2012. ápr. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
szomorú, hogy vannak. pedig sztem nagyon szép tud leni egy formás hát, vagy 2 kerek váll :)
2012. ápr. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
A barátnőm azt mondta, azért nem edz felsőtestre, mert a súlyoktól lemegy a "maradék melle". :)
2012. ápr. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Ómájgád... kérlekszépen, ez hülyeség :D A mell zsír, a zsír meg diétától megy le, nem a súlyoktól. Ezért nem lehet a súlyemelgetéssel fogyni. Szóval üzend meg a barátnődnek, hogy eddzen csak nyugodtan felsőtestre is, maximum mellezésnél figyeljen oda, hogy mely gyakorlatokat ajánlják nőknek, mert a mell alatti izomtömeg megnövekedése kicsit eltorzíthatja, bár ez a ti szinteteken még nem áll fenn. Azt meg hogy a karnak mi köze a melléhez, nem tudom :D
2012. ápr. 26. 21:15
 5/24 anonim ***** válasza:
Hajthatatlan... :)
2012. ápr. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Bakker. Vannak itt tévhitek.:) Barátnő tényleg rosszul tudja.
2012. ápr. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Mondd meg neki, hogy az én barátnőm 10 kilóval tud bicepszezni (bár nemtom ez mennyire számít jónak), edz mindenhova rendesen, és semmi ilyesmi nem történt vele :P Pedig jópár hónapja csinálja már.

Sőt, a megemelkedett mellizom kicsit előrébb tolhatja a mellet, így nagyobbnak látszódhat ruhában :D

2012. ápr. 26. 21:23
 8/24 anonim ***** válasza:
Tudom. Azt is gondolom, hogy belőlem indul ki, mivel mióta diétázom és edzem, mellből is fogytam. Én tudom, hogy a diétától van, már csak azért is, mert ameddig nem csináltam súlyzós gyakorlatokat, már előtte is fogytam mindenhonnan (nemrég kezdtem súlyzózni), de ha nem hiszi, hát nem hiszi... :D
2012. ápr. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
82%
Azért is leszól, amiért fehérjeturmixot iszok, mondván így sosem tudok lefogyni, csak nagyobb lesz a hátam meg meg mindenem tőle, mert az "tömegnövelő"... Hát vannak ilyenek is, na. :D
2012. ápr. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Ez még durvább.:)
2012. ápr. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!