Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítés és inzulin témában...

Testépítés és inzulin témában szeretném a véleményeteket kérni. Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

1 es típusú cukorbeteg vagyok, ha az átlagos napi inzulindózisomat kiegészítve, pl 30 40 E inzulinnal és nagy adag gyorsanfelszivodo szénhidráttal + testedzéssel átlagosnál gyorsabb izomtömegnövekedést érhetek e el? 19 F

Már próbáltam 1 hétig és az eredmény megdöbbentően gyors volt(de persze csak kisérlet volt) napi 80 E inzulintöblettel hiztam is es izmosodtam is....

véleményeiteket előre is köszönöm!



2012. ápr. 28. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:
én ezzel nem játszanék....
2012. ápr. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én sem. Nem ajánlatos a gyors ch cukorbetegeknek.
2012. ápr. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

hát ja, meg az inzulinodat sem azért állítgatták napokig, hogy te csak úgy hasraütve ennyivel meg annyival többet szurkálj magadba...

a cukorbetegség marhára nem játék. trükközés helyett inkább egyél tisztán(persze amit szabad), edzz keményen, és lesz eredmény

2012. ápr. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezekben a dolgokban igazat adok nektek kb tisztában vagyok a játékszabályokkal(10 éve). A kisérletezgetéseim során nagy dózisú inzulin mellett kiváló cukraim voltak, és a hipoglikémia-alacsony cukor miatt tömnöm kellett magam édességgel(200g), persze gyakori vércukor ellenőrzés mellett ami nem mutatott kiugró magasvércukorszinteket ami ilyenkor természetes kellene legyen.
2012. ápr. 28. 14:08
 5/8 anonim ***** válasza:
te életed...
2012. ápr. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%

jesszusom, ne csinálj ilyeneket...

beszéltél már orvossal erről?


én cukorbeteg vagyok, sosem kísérleteznék magammal...



a diabulimiás lányok jutottak eszembe. ők azt csinálják, hogy nem adják be maguknak az inzulint, hogy fogyjanak. többel is láttam interjút, pillanatok alatt megvakultak, az egyiknek amputálták a lábát is.

megéri?!


fogadd el, hogy nem vagy akkora, mint egy ruhásszekrény. és akkor mi van?!

2012. ápr. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ilyesmit profi testépítők "játszanak", de annak van tétje! Az elért eredmény szerény lesz, így nem fogsz vele címlapra kerülni, és pénzt keresni. Viszont nagyobb az esélyed a nagyhalakkal szemben, hogy a kísérlet balul üt ki. Tudod te ezt: inzulin --> vércukor nagyon hirtelen le, és előbb bekómálsz, minthogy édességet ennél. Jobb esetben szimplán lerövidíted az életed némi izomtöbblet miatt. Ha van némi inzulintermelésed, vizsgáld az inzulinérzékenység növelésének lehetőségét!
2012. máj. 23. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
30-40 egységet nehogy beadj az túl sok. Gyors hatásúból, adj edzés vége elött fél órával 5 egységet, és edzés után mehet 30g dextroz és persze a protein. Én is 12 éve cukorbeteg vagyok, 4 éve edzek, sose volt belőle gond
2013. aug. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!