Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit gondoltok a fegyencedzésrő...

Mit gondoltok a fegyencedzésről? (lent)

Figyelt kérdés
Tudom sok kérdés került már fel erről a témáról de én arra vagyok kíváncsi, hogy az edzés mellé milyen étrend szükséges?

2012. szept. 10. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Jó erőállóképességet és relatív erőt adó edzésrendszer. Nagy izmokat ne várj tőle azért.

Étrend? Ha zsírból szeretnél fogyni, akkor szálkásító diéta kell, ha pedig izmot szeretnél növelni, akkor tömegnövelő étrend. Egyszerre nem megy a kettő naturálban.

2012. szept. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én semmilyen extra étrendet nem követek, de eddig még ez az edzésforma volt, ami leginkább látványos eredményt hozott. Lehet, hogy nagyobb darabb nem lettem, de sokkal tónusosabbak, szebbek az izmaim.
2012. szept. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Montez nem naturálba lehet egyszerre zsírból fogyni+ izmosodni?? Melyik szteroiddal?( nem akarom kiprobalni csak kivancsisag..:)
2012. szept. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egy kox guru, de szinte bármelyik szteroiddal, amiben van hatóanyag. Persze diéta kell hozzá, de az izom így is fog növekedni a megemelkedett fehérjeszintézis miatt.
2012. szept. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Gysmo ***** válasza:
Nagy izomnövekedést ne várjál tőle, de amit kínál az a jobb erőnlét, egészségesebb ízületek, szálkásabb izomzat. Ha edzett és sportos akarsz lenni, akkor megfelelő neked a fegyencedzés, de ha nagy izmokat akarsz akkor muszáj súlyokhoz nyúlni, ezt tapasztalatból mondom neked. Sok sikert!
2012. szept. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha tükörnek és a csajok miatt edzel akkor felejtsd el. Ha magad miatt akkor ajánlom!
2012. szept. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!