Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért van az hogy sok testépít...

Miért van az hogy sok testépítő (most azokra gondolok akik hobbiszinten csinálják) elég izmosra kigyúrja magát mindenféle szerek nélkül (max proteinezik) és utána még elkezd kreatint szedni vagy esetleg szteroidokat (ami már undorító és túl izmos)?

Figyelt kérdés

2012. nov. 3. 23:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi az undorító, kinek mi az értékrendje, ki mennyire gondolja komolyan, ki mennyire van megtömve pénzzel és még sorolhatnám...
2012. nov. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

a kreatin is tápkieg, nem kox és sokat nem tesz a dologhoz. Nekem elég amit elértem étrenddel, tápkieggel és edzéssel, illetve nem elég, csak hobbi szinten nem éri meg kockáztatni koxal. De az emberek egyre többre vágynak, nem mindenkinek elég egy közepesen jó forma, így többen a cuccokhoz nyúlnak, mivel még nagyobbak szeretnének lenni.

Az ember hajlamos az elért formáját mindig kicsinek látni.

2012. nov. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 10 év edzéssel és étrenddel, kiegészítők használatával egy jó formát tudhatok magaménak, és mivel viszonylag jó a genetikám, sokak számára már ez is sok, pedig naturál vagyok.

Kinek mi az ízléses ugye...

Én is szeretnék többet, mint amit elértem, de mivel nincsenek versenyzői ambícióim, így nem akarom kockára tenni az egészségem a szteroidokkal.

2012. nov. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Így van, hobbi szinten minek. Nekem 27 éve megy az edzés és koránt sem értem el jó formát, csak közepesen sz@rt, de legalább azt tisztán. :)
2012. nov. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%

mert az unalmas és szürke életünkbe az edzés meg a dugás ad némi értelmet és színt,ha már munkával nem lehet pénz keresni és sikereket elérni.

az izmok kerületének növekedése meg egyfajta sikerélmény ebben a nagy szürkeségben:).

2012. nov. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A kérésedben részben meg is adtad a választ. Neked a túl izmos nem tetszik. De akik túl izmosra edzik a testúket, nekik pont az tetszik, az kell, akkor érzik jól magukat. Nem vagyunk egyformák.
2012. nov. 4. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 dirtboy ***** válasza:
91%

az hogy számodra mi a csúnya egy dolog,ez szerintem pont nem érdeki az általad említett illetőt.

ha a csajozás gondolod nehézségnek csak azért mert valaki nagydarab és izmos akkor csak nézd meg vörös zoli barátnőjét nagy bettinát.

vagy ott van toldi zsuzsi,neki sem egy sebeők jános típus a barátja.

bőven vannak szép lányok akiknek bejön ha valaki ki van gyúrva és ha az illető szeretne kigyúrt lenni akkor meg miért ne.


egyébként a hobbistaként való szteroidozást én sem értem,fogyatékos szokás.

szteroidnak az élsportban a helye.

kreatint meg nem kellet volna említened az egy nem esszenciális aminosav szóval ne keverd ide.

2012. nov. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
oké igazatok van, meg a kreatinokhoz nem nagyon értem és visszavonom amit mondtam, és az is igaz hogy mindenkinek más tetszik, de a hobbisták szteroidozása az tényleg nagy hülyeség
2012. nov. 4. 11:33
 9/10 anonim ***** válasza:
A szteroidozás hülyeség,de hát hülyék mindig is lesznek,ez már csak így van,amióta ember van a Földön.A kisebbségi komplexus+butaság együtt meghozza gyümölcsét.
2012. nov. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
41%
:D nekem az agyilag okos csajok jönnek be :D
2012. nov. 6. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!