Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan legyen nagyobb a...

Hogyan legyen nagyobb a karom? Írjátok már le kinek milyen edzésterv vált be.

Figyelt kérdés

79kg vagyok 38 a karom...utóbbi (4hónapban) híztam7kg ott most jön a (vicc része) ez alatt a karom csak 1cm nőtt.

kajám rendben 2,5-3g fehérje tstsúlyonként, ch meg kb4g. Endomorf alkat vagyok kicsit beles.heti 1x edzettem a karom 4feladattal bi és tricepszet is. 16sorozat. alap gyakorlatokat szoktam általában karra 1perces pihenővel kb, és special a a karomat edzem meg a legkeményebben,jó piros is meg beis durran.sorozatonként 10-12ismétlés.erre alig nő.vicc. Musclebuilder-en a fórumban nagyon azt fújják h elég 2-3feladat azaz 8-12sorozat karra.?



#gyúrás #hogyanlegyennagyobbakarom
2013. febr. 1. 19:50
 1/10 Osynho ***** válasza:
Próbálj vetkőző sorozatokat, a végén bukásig. Jó, ha valaki segít is. Illetve a gyakorlatokat is variáld, hogy ne szokjon hozzá az izom. Szemét dolog ez az egész edzés, nekem se az fejlődik a legjobban, ami le van maradva. :)
2013. febr. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Pontosan. Elég izomcsoportonként 3 gyakorlat és gyakorlatonként 3 sorozat. Nem megsemmisíteni kell az izmot.:)

És nem árt hetente variálni a sorrendet, gyakorlatokat, ismétlésszámot, tehát mindig változtass valamit. Nálam ez vált be.

2013. febr. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
csináltam vetkőző sorozattal is,lassan leengedve mindent próbáltam már szinte..kéne karba pár cm mer a testemhez kicsit aránytalan a karom..alig látni rajta h terembe járok...
2013. febr. 1. 19:57
 4/10 A kérdező kommentje:
nálunk a terembe az edző mindenki a 4feladat 4sorozatot azaz 16sorozat összesen. ezt erőlteti....
2013. febr. 1. 19:58
 5/10 anonim ***** válasza:
Az sok lesz, ha kell igazolom képekkel, hogy nem kell annyi.:)
2013. febr. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Montez!

akkor szerinted elég bitricepszre is a 3feladat össz 9sorozat?és heti 1x?

2013. febr. 1. 20:04
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen, én heti egyszer végzek kar edzést és 3 gyakorlat megy 3 sorozattal. Tehát a bicepszre is 9 és a tricepszre is 9 sorozat. Néha még nyomok rá egy szűk fekvőt és bicepszre pedig egy sorozat alsó fogású húzódzkodást, de kb ennyi

ja és 4-6 hetente váltok tervet és pl utána mell-bicepsz megy és váll-tricepsz, tehát nem egy edzésen lesz bic-tric. majd 4-6 hét múlva megint egyben lesz a két izomcsoport megdolgozva.

2013. febr. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én picit szerencsésebb vagyok, heti egyszer edzem a bicepszet, 4 sorozat scott paddal, és ennyi, tricepszre meg 2 gyakorlat van és így is 50cm.most elkezdtem igaz egy másik gyakorlatot is a kétkezes rudas álló bicepszet, h ne mondják milyen keveset edzek rá.
2013. febr. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ja, de cuccal könnyebb.:)
2013. febr. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ma karoztam 16-16sorozat és már most érzem h megint fasza kis izomláz lesz benne de semmi növekedés.... most ha csak 9-9sorozatot csinálok majdnem fele annyit,akkor nyílván másnap nem nagyon lesz benne izomláz.aznemgáz?
2013. febr. 1. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!