Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Csirkemell elkészítése gyorsan...

Csirkemell elkészítése gyorsan-tápanyag gazdagon?!

Figyelt kérdés
1 hete kondizok és szeretnék csirkemell receptek, szeretnék egy olyat amit gyorsan ellehet készíteni és tápanyagban gazdag lesz, és egy olyat, amit ellehet tárolni akár 1-2 napig a hűtőben mert nem lesz időm minden nap sütni, lehetőleg ezis legyen tápanyag gazdag amennyire lehet.

2013. febr. 15. 17:37
 1/8 anonim válasza:
Hát látom nem rég kezdtél el gyúrni, de az értelmi szinted már asszimilálódott a testedzőkhöz :D
2013. febr. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha komolyan kondizni akarsz, akkor simán, natúr edd a csirkemellet, termésetesen megsütve-párolva, de ne bundázd v ilyesmi.


Melegíts egy kis olajat, ha forró, kapasd meg, hogy lezárd ( fincsi szaftos marad és nem lesz gumis állaga ) önts alá egy kis vizet, és süsd kb 10 percig. Ennyi. A csirke tiszta tápanyag, ne akard "bemocskolni" olajtól cafatos panírral v zsíros-cukros mártásokkal.


Ha igy nem megy, nézz neten valami fehérjében gazdag mártást, és csak azt tedd hozzá.

Hűtőben simán elűll 1-2 napig, csak tedd légmentesen záró edénybe. teszkóban v 100ftos boltan egy ilyen kb 150 ft.


Egyél mellé sok sok rizst, de igy is a hátad közepére fogod kívánni pár hét után :)


Anno én napi 7szer ettem, 15dkg-onként, fel is jött az első héten 7 kiló. Egy hét után már csirkével álmodtam, és volt, hogy csokis brutal gainerbe "mártogattam" a husit, hogy legyen valami változatosság :D


Sok sikert kívánok, és kitartást :)

2013. febr. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
7* 15 deka ? hát nem csodálom, de ez nekem kicsit drága mulatság lenne, az a baj napi 200-300 g ot akarok bevinni csirkemellből ez olyan 50 - 75 g fehérje Még akarok szedni testömegnövelőt is abban is lesz 50 g fehérje De ez még nagyo kevés nincs tipped miből lehetne még kinyerni a napi szintet ami olcsó és jó?
2013. febr. 15. 18:14
 4/8 anonim ***** válasza:

A tömegnövelés nem olcsó móka, ezt azért jó ha tudod. :) A csirkemellen kívül nem nagyon tudok ajánlani semmit, told fel sok rizzsel igy olcsóbban kijösz.


Amúgy sovány sajt, túró, vagy ha ez drága, akkor lencse, sárgaborsó, de ennek a kettőnek magas a szénhidrát tartalma is. Szőlőcukor még jó, edzés közben is, és nagyon olcsó. Vannak még kifejeztten testépítőknek készülő péktermékek is, ezekről is megfelelő lapokon tudsz olvasni, és meg tudod te is csinálni otthon.


nem a reklám helye, de én ezt javasolnám kezdésnek; nem olcsó, de ez egy lórugás lesz, ha most kezded:

[link]


Amúgy az oldalon rengeteg hasznos infót is találsz, hogy mit ajánlanak a nagy öregek.


Üdv,

2013. febr. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


Ha nem akarsz sokat beleinvesztálni a dologba, akkor elég napi 15-20dkg is csirkéből, sok rizzsel, meg valami erősebb fehérje por, csak arra figyelj h tömd a kaját akkor is ha nem vagy éhes, és mindig igyál elég folyadékot (pl mentes víz ). a fehérje felét beviheted porral is.

2013. febr. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat igen Az a baj velem nehezen hízóm 21 éves vagyok kb 15-16 éves korom óta így nézek ki 70 kg szálkás sportos testalkat : ( kéne +10 kiló. Amit aztán nem hagyni leépülni. : )
2013. febr. 17. 18:00
 7/8 A kérdező kommentje:
Amugy köszi finom lett a csirke megsütöttem Sima gázon serpenyőben, így is jó .
2013. febr. 18. 20:35
 8/8 A kérdező kommentje:
Gondolom így se probléma igaz,? nem muszáj sütőben
2013. febr. 18. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!