Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A szálkásításnál sok fehérjét...

A szálkásításnál sok fehérjét kell bevinni, de kalóriadeficit is kell ahhoz, h szálkás legyek? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Ugye szálkásítás: sok fehérje,kevés ch,aerob,súlyzós edzés.

Viszont ahhoz,hogy fogyjak,vagy szálkásodjak,kalóriadeficitnek kell lenni, nem?

és akkor hogyan lesz kalóriadeficit,ha a tskg-om 3-szorosát beviszem fehérjéből?

akkor aerob edzésnél nem ezt fogja elhasználni a szervezet és a kis mennyiségű ch-t?

hiszen akkor nem is lenne zsírégetés?


nem értem a dolgot... :/



2013. ápr. 9. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:

3 g x ttkg fehérjétől még nem leszel kalória pluszban. Az egy 80 kilós testsúlynál 240g fehérje, ami kb 1000 kcal, ami semmi egy edző embernek. Simán mellé fér még 1-2g x ttkg ch és még mindig kalória deficitben vagy!

Aerobnál először a kis ch használódik el, de megy zsírból is és a ch után szinte csak zsírból. Mi a gond?:)

2013. ápr. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Most már értem. Csak alapból azt hittem,hogy nincs kalóriadeficit,ha valaki 3*tskg fehérjét bejuttat a szervezetbe.

- Szóval akkor még annyit,hogy aerob edzésnél csak ch-t és utána zsírt használ a szervezet? Fehérjét nem? az már csak kardiónál lenne lehetséges? -


Okés,köszönöm a választ Montez! :)

2013. ápr. 9. 20:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Szívesen.:)
2013. ápr. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!