Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mellizmom lemaradt a fejlődésb...

Mellizmom lemaradt a fejlődésben mit tegyek? A többi lent?

Figyelt kérdés

2 éve gyúrok, 15 éves vagyok, 178cm 78 kg vagyok. a mellizmom belső és felső része mint ha le maradt volna a fejlődésben.. és páran mondják hogy pl.: mellre nem szoktál gyúrni..!! és ez olyna rossz érzés.. :/ SEGITSETEK HOGY MILYEN GYAKORLATTAL EDZEK ÉS HOGY HOGYAN.. NAGYON MEGKÖSZÖNNÉM..? itt vannak a képek:

[link]

[link]

[link]



2013. ápr. 22. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Fekvenyomás ("sima" padon, pozitív padon, ha van negatív pad vagy olyan gép akkor azon... lehet egy kézzel, két kézzel stb...), plusz tárogatás...

Ja meg kaja-kaja-kaja! :)

2013. ápr. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Döntött pados nyomások,egykezesekkel is, tárogatás.

Nincs csoda gyakorlat és nem lehet külön a belső részre edzeni, mivel a mellizom rostjai vízszintes tapadásúak, így nem tudod ugyanazon izomrostnak csak az egyik végét dolgoztatni. Változtatni kell hetente a gyakorlatokat és azok sorrendjét is.

+ a kaja.

2013. ápr. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen..:) hát kaja-kaja-kaja.... :/ van rajtam egy kicsi felesleg hasamon meg az oldalamon úgy hogy nem eszek sokat.. :D max. tojás meg tej..:P
2013. ápr. 22. 21:52
 4/5 anonim ***** válasza:

A tejet kapásból elfelejtheted. Nem kell a tejukor és a tejzsír, főleg a te alkatoddal.

Rendes tömegnövelő étrended legyen, főleg sovány húsra, rizsre, zöldségekre alapozz. Edzés után tejsavóprotein+ dextróz. Reggel protein+ zabpehely. Utolsó kajának este sovány túró.

2013. ápr. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 poiu ***** válasza:
Szerintem arányos vagy, a gond inkább az, hogy 2 év alatt általában többet is fejlődhettél volna. Az a gyanúm, hogy nem elég intenzív az edzésed.
2013. ápr. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!