Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti szoktátok borotválni a...

Ti szoktátok borotválni a hasatokat? Én csak a hájas hasamat szoktam, meg az arcot. Szerintetek máshol kell még?

Figyelt kérdés
Szerintetek ha zsíros a hasam akkor borotváljam vagy ne?

2013. máj. 2. 14:11
 1/7 anonim válasza:
Sztem tök mindegy.
2013. máj. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Simon0211 ***** válasza:
Szerintem a hasat nem kell borotválni. No persze ha a "vuki" kategóriás szőrzet borítja akkor, már gondolkodóba esnék. Én személy szerint arcon borotválkozom, hónaljon 3 okból illetve nemiszerven 2 okból. Az arc tiszta téma. A hónaljat azért érdemes, mert úgy kevésbé lesz szagos az izzadságod másrészről én testépítek és néha kosarazok is. Mondani se kell mindkét sportban gyakran fej fölött a kezem, így nem kínzom másokat hogy a hónaljkutyám bámulják. A nemiszerv borotválása partnertől is függ, ki így szereti ki úgy. Mindenesetre nekem hígénikusabb érzést ad, valamint nem "fülled be" a nadrágba a harcos.
2013. máj. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem borotválom, pedig nekem szőrösebb mint az átlag, meg a mellkasnál is. De én nem vagyok hájas, hanem kockás.
2013. máj. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

:D én csak az arcomat és a farkamnál :D

17 vagyok azt az arcom olyan szőrős :D :D

2013. máj. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De egy vékony,de hájas srácnál a szörös és hájas has a jobb, vagy a hájas has?
2013. máj. 3. 14:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyik se :D
2013. máj. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
inkább a hájjal csinálj valamit, ne a szőrrel
2013. máj. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!