Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik a legjobb ár/értékű...

Melyik a legjobb ár/értékű fehérje amit ajánlani tudtok? Izolátum vagy koncántráltum?

Figyelt kérdés
Már több, mint 2 éve rendszeresen kondizok, ez alatt felszedtem 20 kilót (nem tudom mind izom-e, de előtte tényleg semmi nem volt és most se vagyok hasas). Nem szedtem semmi mást, ez idő alatt 2x vettem egy 2,2kg-os kiszerelésű 100% whey protein professionalt ami nekem bőven elég is volt. Most hogy jön a nyár újra elkezdenék ráhasalni a témára. Kérdés az, hogy jó-e az amit eddig vettem, esetleg izolátumot vegyek, vagy ismertek már fehérjét ami ugyan ilyen jó csak olcsóbb.

2013. máj. 5. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
2013. máj. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Dogmatix91 ***** válasza:
Tiszta izolátum szerintem felesleges. Egy jó minőségű koncentrátum tökéletesen megfelel. A 100% WPP ilyen, ha az bevált akkor maradj annál, de kipróbálhatsz mást is. Engem valamelyik fehérje pl meghajt, az nem olyan előnyös :D
2013. máj. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 tap bela ***** válasza:

Protein választás esetén külön kell választani hogy vagy konctrátumot vagy izolátumot vagy olyanba teszed a pénzt ami a kettő keveréke. Ez utóbbi esetben sajnos nem tudhatod hogy melyik alapanyagból mennyi is van benne. Elvileg egy támpont hogy az összetevők esetében figyeled melyik szó szerepel elsőnek. Ebból lehet a több. Mivel az izolátum drága abból egy vegyes esetében kevesebbet teszenk. Ezt a %-os értékben is kb. ki lehet "silabizálni".


Amire okvetlenül figyelni kell! Hozzáadott értéket csökkentő anyagok ne legyenek benne. Hozzáadott szénhidrát szintén ne legyen.


Sajnos a minőségi protein alapanyagok áremelkedése miatt, most már egyre több dizájner termék blendekben saját mátrix TM beszélget. Ezket személy szerint nagy ívben kerülném. A vásárló sajnos ebből soha nem tudhatja mi is van benne!!!

2013. máj. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!