Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzéstervben szeretnék segitsé...

Edzéstervben szeretnék segitséget kérni. Normális válaszokat szeretnék mert fontos nekem nagyon.5 napos edzéstervbe segítene valaki? További lent

Figyelt kérdés
Ez az életem, ez a sport és most tanácstalan vagy megálltam egy szinten az utóbi időbe úgy edzetem hogy egy héten 2x is edzetem úgyan az az izmot pl: Hétfőn mell tricepsz Majd csütörtökön is mellete a többit is szépen meg csináltam be is vált nőttem de olyan mint ha meg szokta volna az izmom abba kérem a segítségetek de tényleg aki nagyon ért hozzá tudna írni egy 5 napos tömegelős edzéstervet?Annyira tanácstalan vagy mindenütt mást olvasok,és összezavarotam már a saját tapasztalatomra se tudok támaszkodni 1 év 8 hónapja edzek de sokat olvasok ez ügybe lehet nem kéne, és saját tapasztalatból tanulni de ne megy vagy már nem tudom remélem tudok segíteni táplálkozásal nincs gondom, annyi hogy nem eszek csirek mellet mert nincs rá keret de hal rizs tészta burgyonya vitaminok jönnek és ugy kábé 2 hónapja nem tudom pontosan szedek egy Creatin pro mass tömegnővelöt az is lehet hogy amiatt is nem pukan be az izomzat ?

2013. máj. 31. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy héten ugyanazt az izmot edzeni többször: kevés kivételtől eltekintve, de hülyeség. Öt napos tömegelős edzésterv-na ilyen nincs. Tömegnövelő ÉTREND van. Edzeni heti 3-4 napot elég hetente hobbi szinten. A több edzéstől nem lesz jobb.

Az étrendedre gyanakszom. A kutyát nem érdekli, hogy te ezt meg azt eszel, ami lehet, hogy egészséges, minőségi tápanyag, de ha a mennyisége nem elegendő, akkor nem fogsz fejlődni. Ugye tudod, hogy tömegnöveléshez napi 3-6g/ttkg ch és legalább 2g/ttkg fehérje kéne? Nos, ez megvan? Írd már le az étrendedet, hogy hány éves, hány centi és hány kiló vagy, fogadok rájövünk a problémára.

2013. máj. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor heti 4 nap elég? De én nem hobbi szerűen csinálom nekem ezzel céljaim vannak szeretnék versenyezni, az tudom hogy testömegel szerint 2g fehérje meg a szénhidrátot is hát napi 4x eszek mert suliba jaárok még ott is eszek ha az is bele számolom 5x eszek egy nap 88 kiló voltam legutobbi mérésnél 2 hete 182 centi vagyok
2013. jún. 1. 12:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Heti 4 nap elég. Te 88 kilósan mennyi testzsírral vagy ekkora, ehhez a magasságodhoz? Mert lehet, hogy ez már nem megy sokkal fentebb naturalban.
2013. jún. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

olyan 10-15% akkor 4 napos elég? Még annyit hogy hány gyakorlatot tegyek bele? Mert halodtam olyat hogy 4 tól többet nem érdemes .

[link]



ez egy januári kép jobb oldalt állok

2013. jún. 2. 09:57
 5/5 A kérdező kommentje:

[link]


igy jobban meg tudod nyitni de azóta fejlödtem

2013. jún. 2. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!