Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lefogytam a súlyfeleslegem,...

Lefogytam a súlyfeleslegem, már csak izmosodni szeretnék. Elég sokat mozgok (napi 1 óra). Érdemes volna fehérje port vennem? Ha igen, ki milyet ajánl? Hányszor kell szedni egy nap?

Figyelt kérdés
2013. jún. 4. 09:42
 1/10 dirtboy ***** válasza:
a fehérje önmagában kevés lesz,a napi 1óra mozgás az mit takar,miféle mozgás?
2013. jún. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Elég változó a mozgás, nem szeretem ha egyhangú. Átlagban heti egyszer úszok 3 km-t, heti kétszer biciklizek 40 km-t, a többi napon itthon volt súlyzós edzés és hasazás. Most már érzem hogy kinőttem az itthoni mozgást, venni szeretnék kondi bérletet.
2013. jún. 4. 10:42
 3/10 dirtboy ***** válasza:

akkor étrend kell azt tudod kiegészíteni fehérjével,vitaminokkal valamint edzés utánra kelle gyors ch is.

ha csak simán fehérjét veszel de étrend nincs akkor kevés rá az esély hogy fejlődni fogsz.

napi szinten 2g/tskg fehérje kell,egy adag fehérje kiegészítőben kb 19-25g fehérje van.

szóval az hogy benyomsz belőle egy adagot vagy kettőt még a napi adagtól messze van.

hogy meg legyen a teljes mennyiség szükséges az étrend.

persze nem csak fehérje kell a fejlődéshez,a tápanyagoknak mindenek meg kell lennie akkor biztos a fejlődés persze jó edzés mellett.

2013. jún. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az étrendem szerintem teljesen jó, igyekszem tudatosan táplálkozni. Sok fehérje, sok zöldség, sok gyümölcs. Napi többszöri étkezés,3 liter folyadék.
2013. jún. 4. 11:16
 5/10 A kérdező kommentje:
Egyébként ment a zöld kéz.
2013. jún. 4. 11:17
 6/10 anonim ***** válasza:

A "teljesen jó" és az "igyekszem" elég paradox ugyanabban a mondatban. Vagy az egyik, vagy a másik. A teljesen jó azt jelenti, hogy grammpontosan ki van számolva, és annyi, amennyinek kell. Ha nincs, akkor nem teljesen jó. A tudatos táplálkozás meg kevés, Besenyő T.T. István is tudatosan táplálkozik, végig tudja, hogy eszik, egyszer se harap mellé.


De mondjuk ebből, hogy "Sok fehérje, sok zöldség, sok gyümölcs." látszik, hogy messze vagy a teljesen jótól.

2013. jún. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Képzeld el, grammra pontosan számolom... Hihetetlen hogy nem csak te vagy itt precíz, ugye?
2013. jún. 4. 12:57
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon rosszul esik egy olyan válasz,ami nyílt provokáció és lenéző. Keményen dolgoztam, hogy lemenjen a súlyfeleslegem, pedig nem kevés volt. Minden nap saját magamnak főztem, számoltam a kalóriát, fehérjét, szénhidrátot, grammra pontosan. Rávettem magam a rendszeres mozgásra, meglett az eredmény, és büszke vagyok. Nem azért értem ezt el, hogy egy ismeretlen ember egy hájas, akarat gyenge zabagépnek nézzen. Nem értek a testformáláshoz, mert ez más mint a fogyás, és szerettem volna tanácsot kérni,mert ez az oldal arra való.
2013. jún. 4. 13:18
 9/10 anonim ***** válasza:
De ha pontosan ki van számolva, akkor miért nem azt mondod, és miért használsz helyette határozatlan mennyiségjelzőket?
2013. jún. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Gondoltam nem untatok azzal senkit, hogy miből hány grammot fogyasztok. Nem gondoltam hogy kiforgatják a szavaim.
2013. jún. 4. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!