Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Stanazolol kúrát hogy érdemes...

Stanazolol kúrát hogy érdemes felépíteni? Nem stack-be gondoltam. Az illető termék La-Stanazolol 10mg-os tab.

Figyelt kérdés

A kérdésem az, hogy 10 mg La-stanazolol-al hogy lehetne a kúrát legjobban összeállítani? Nem szeretnék mellette más, aromatizálódó cuccot használni, akitől vettem piramisba ajánlotta 4 hétre: 3-5-4-2 /nap. Nem tudom mennyire elég 100 db stanából négy hét, ezért itt is megkérdezek mindenkit. Levezetésnek még van hozzá egy doboz Proviron-om is (25 db asszem).

Mit ajánlotok? Elsődleges célom minőségi izomtömeg felszedése lenne.



#stanazolol #Winstrol #Proviron #la stanazolol #stanazolol kúra
2013. jún. 13. 17:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Inkább az íráskészségedet fejleszd, kiskancsó. A felszedett izom kvalitása biztos príma lesz a stanazoltól... 4 hét kokszolás... Na ilyet sem hallottam még.
2013. jún. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Inmedias res belevágok a közepébe.


" Az izom kvalitása " - Ó, hogy oda ne rohanjak, mily szabatosan fogalmaz itt valaki.


És azt tudtad, nagykancsó, hogy a kristály tulajdonképp olyan diszkontinuális kitöltésű anizotróp térrács, melynek megnyilvánulási formája síklapokkal határolt mértani test?


Ne kiskancsózz, mert ez nem nyelvtanóra, és tanácsot kértem, nem pedig offokat. Melyik esszémet mutassam be neked, hogy elhidd? Ha nem tudsz értelmesen válaszolni, miért nem mész okoskodni valamelyik médiaszenny műsorba? Az ilyen emberek, mint te vagy, csak hátráltatják a világot. Gyenge vagy ahhoz, hogy elérj valamit, vagy mi az ami zavart? Én biztosíthatlak, hogy nem most kezdtem az edzést, és ebből kifolyólag több eszem is van, mintsem hogy egy ilyen kúrával nyissak. Akitől vettem a cuccot, az ajánlotta így, és rögtön észrevettem, hogy nem 4 hétből kell álljon. De ez már csak részletkérdés.


Másrészről: Nézd, nem tudom ki vagy, és - bár volt hozzá elég igazságérzeted, hogy ideírj minden használható válaszadást mellőzve - de barátilag tájékoztatlak, hogy mindenki úgy b#ssza el az egészségét - már ha ez annyit nyom szerinted a latban - ahogy akarja. Valaki kimegy az udvarra, és nem winstrol-t, meg miegymást nyom magába, hanem esetleg valami intravénás kábítószert, hogy utána a világát ne tudja. Van aki már most 5 órakor a sárga földig itta magát, és 2,5 ezrelékes véralkoholszintjével már csak röhögne ezen az akadémiainak nem mondható beszólásodon, na meg persze rajtam. Te pedig, kedves egészséges barátom, gondolom most rágyújtasz egy piros bondra, mert olyan egészséges vagy, az ugyanis nem árthat semmiképp.


Még ha teljes rokoni rálátással rendelkeznél a dologról, és ismernél, akkor is elég minősíthetetlennek számítana ez a forma, amiben közölted mondanivalód, netán véleményed.


Annyira sajnálom, hogy megint erre az infantilis szintre kellett süllyednem, és pazarolni az időmet, amellett, hogy talán végig sem olvasod. Nagyon ritkán formálok véleményt hasonlóképpen.


A többiektől pedig szívből kérek elnézést...

2013. jún. 13. 17:53
 3/9 anonim ***** válasza:
Az én ars-poeticám az, hogy az ilyenek, mint te, csak a wannabe kemények táborát erősítik. Nem megyek médiaszennybe, de kettőnk közül a nevetséges te vagy, és nem csak a kérdésed miatt, hanem a szánalmas erőlködésed miatt, gondolom sokáig agyaltál ezen a fullsz*r szövegen. Nem, neked nincs eszed, pont az ilyen "hülye vagyok és kokszolok" típusú emberek miatt sem veszik már lósz*rba sem a testépítést. Aztán meg majd téged mutogatnak a tv-ben, mondván: mennyire káros ez az egész. Piros bondot a b*zik szívnak, egyébként több éve már annak, hogy letettem a cigarettát. Bár az az időszak sem tartott tovább 1 évnél. Konklúzióként még annyit, hogy két kúra között gyúrj még rá arra a szövegalkotásra. ;)
2013. jún. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Summázom tehát: A kérdésem értelmes volt, szövegemből kiragadtál pár részletet, de ca. 80%-a sem jutott el a tudatodig. Mindenesetre mostanra nyugodt vagyok, hisz tudom hogy felesleges nagyobb lélegzetvételű szöveget írnom. Az én hitvallásom az, hogy az ember tűzzön ki magának célokat, legyen tevékeny, és ezáltal boldog. Ha holnap sétálok , és összetalálkozok az utcán egy hasonszőrű embertárssal, mint te, előítéletek nélkül pozitívan nézek rá, és EZ VISZI ELŐRE A VILÁGOT BARÁTOM, NEM PEDIG A FOLYTONOS KÖTEKEDÉS.
2013. jún. 15. 01:38
 5/9 anonim ***** válasza:

Figyelj, hadd lendítselek át a holtponton egy kérdéssel. Szerinted, ha értelmes kérdést tettél fel, akkor miért nem válaszolt rajtam kívül senki?


Másrészt meg, a bekapcsolt caps lock viszi előre a világot, nem a te mentalitásod. Ha már ki kell emelni valamit, akkor az régen rossz. Ha tényleg olyan volumenű dolgot írtál volna, akkor az nagybetű nélkül is hatásos, így még azzal sem.

2013. jún. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszoló!


Én értem a nézetedet, és teljesen rendben van amit gondolsz, de könyörgöm, ennél sokkal gyökerebb kérdésekre is kapnak mások értelmes választ... Hát most ne viccelj már. Azt hiszem nincs elég rálátásod, hidd el nem vagyok én ilyen egyszerű ember, mint amiennek a "fullsz#r erőlködésem" miatt nézel. Mindenki véleményét tiszteletben tartom, és pár éve nemhogy a koksztól, hanem egy egyszerű tejsavó izolátumtól is ódzkodtam. Azóta megváltozott a véleményem (szerintem is sajnos), de ettől kétlem hogy (jelentősen) értéktelenebb ember lennék, maximum tapasztaltabb, és valamivel egészségtelenebb.

Ahogy visszanézem a megfogalmazásom, valóban elég esetlen, épp egy mátrafüredi, csúcsfutással egybekötött túrára indultam a haverjaimmal. Ők jól ismernek, és tudják, hogy nem a "hülye vagyok, és kokszolok" mentalitás jellemző rám.

Ez már nem a válaszról szóló rész egyébként - én már lapoztam. Kéthetente Pápa és Gyöngyös viszonylatban ingázom szüleim miatt, és az edzés gyakorlatilag így már nem elsőrangú dolog számomra, sok téren helyt kell állnom , még mellé dolgoznom is kell. Rengeteg dolog érdekel; elektronika, informatika, biológia, rádióban is dolgoztam jó ideig; Bükk környékén, és a dunántúli vidéken is éltem, és tanultam már. Sok tapasztalatot szereztem már - és, ami talán a legfontosabb - még több embert ismertem meg ez idő alatt.

Én azt hiszem, mindent lelkiismeretesen csináltam eddigi életem során, hogy a legjobbat hozzam ki a dolgokból, mindenkit úgy fogadtam el, amilyen. Bár tegnap igencsak felhúztam magam a dolgon - ahogy az látszik is a nem rám valló magyarázkodáson; ma már teljesen nyugodt a lelkiismeretem, átgondoltam magamban az egészet, és így a végén már csak annyit mondanék, hogy bár ez az egész még mindig keveset mond el rólam; a fentiek alapján ítélj meg. Hogy lásd, mennyire szolidáris vagyok, akár meghívlak egy korsó sörre is.

2013. jún. 15. 21:41
 7/9 A kérdező kommentje:
*amilyennek
2013. jún. 15. 22:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem az edzés élvezi a legmagasabb prioritást, elhiheted, mégsem kokszolok. Persze anno domini én is megejtettem kemény 4 kúrát. Na, ha szereted a biológiát, akkor két téma: mellékvesekéreg hormonjai, illetve vazopresszin. Koksszal nem helyettesíthető a minőségi edzés. Szemes hulladékot egészen biztosan nem szednék. Eleve 90%-uk hamis, ergo igen nagy az esélye annak, hogy hamisba nyúltál. Ha van is benne 2-3 mg hatóanyag az édeskevés. Miért nem normális cuccokat tolsz, ha már annyira akarod? Legelőször én is szemest toltam persze, de te azt írtad, hogy "hogy nem most kezdtem az edzést". Akkor oda már eljuthattál volna, hogy a szemes az sz*r.
2013. jún. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, teljesen egyetértek, a tablettás valóban sok szempontból rosszabb, én mégis azért szeretném, mert nincs benne gyakorlatom, az hogy az edzést nem most kezdtem, nem jelenti azt hogy eddig koxoltam, ez lenne az első kúrám, ezért is választottam stanát, nem pedig propionátot vagy valami szedett-vedett danabolt.. Gondolom akkoriban te is azért valasztottad a szemes kúrát, amiért én most. Igyekeztem mindennek utánanézni, nem várom hogy más gondolkodjon helyettem, és tudom hogy benne van a pakliban a metilteszto-s hamisítvány, ennél sok olcsóbb anyag is van... Gondolkoztam primobolan - on is még, de az is piszok drága
2013. jún. 20. 00:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!