Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miér nem Fejlödöm léci olvasát...

Miér nem Fejlödöm léci olvasátok ell?

Figyelt kérdés

a CrossFitt sportba szeretem bele és mindenem pedig csak fiatal vagyok de a lényeg az most kezdödik. 13 évesen kezdtem ell edzzeni elején csak heti 3 edzés az izületek miatt nem tudtam megcsinálni 58 kg ként egy darab női fekvőtámaszt se ezért a falmellet csináltam a fekvöket .A sulyemelést is megtanították nekem .most 14 éves vagyok 53 kg lefogytam és utána elkezdtem tömegelni 53 kg-ról 63 kg -ra híztam(izomba ha minden igaz :) ) rengeteg edzésel természetes fehérje bevitellel. már tudok huzoszkodni és csinálok 30 db szabályos fekvőt úgy hogy 15 -nél megállok vagy 5mp-re ..ezekre az eredményekre büszke vagyok de nem látni rajtam sok változást csak azok mondták rám hogy edzek akik megtanitootak ezekre de egy vakidegen nem nézi ki belölem..nem tudom mér van ez fejlödtem sokat de most se látni rajtam semmit se ez mitől vann egyszerüen gyengének nézek ki ?( lehet hogy attól van hogy 13 éves koromig semit nem sportoltam és mozogtam a lekisebbeket se..és most értem utol a kortársaimat szerintetek mi lehett? mert kivüröl nem látni hogy fejlödtem de erősebbnek erősebb vagyok...) MELLESLEG A BICEPSZEN NAGYSÁGA 6 HÓNAPJA UGYAN ANYI az még enyire se fejlödik a többin legalább látható valami .



BOCSÁNATOTT KÉREK AZ ÉRTELMETLEN SZÖVEGÉRT ÉS IRÁSÉRT CSAK DISZES VAGYOK SAJNA ÉS SIETTEK IS ELŐRE IS KÖSZI :)



2013. jún. 15. 21:14
 1/10 anonim válasza:
ilyenkor kell venned segítő anyagot mert meg ált a tested fejlődése magyarul mondva besüppedtél én baba tápot és zabot vettem össze kevertem tejjel fel öntöttem borzalmasan rossz ize van de nagyon hatékony. De vehetsz fehérje port is de az lassabb...
2013. jún. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 poiu ***** válasza:
Mert állóképességre edzel és nem izomtömegre. Bármi, amiből 12-15-nél több ismétlést tudsz csinálni, az inkább állólépességet fejleszt. Ez nagyon jó és egészséges, ha ez a célod. Ha izmokat akarsz, akkor nehezíteni kell a gyakorlatokat úgy, hogy 12-nél ne tudj többet csinálni. Ettől fügetlenül büszke lehetsz magadra, jó úton vagy!
2013. jún. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Elöszőr kerícs egy nyevtaköjvet! Utána olvasd el, és tanulj meg írni. Köszikee! És utána beszélhetünk a sportról! :D
2013. jún. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Irtam màr előre hogy nem tehetek róla sajnos ilyen vagyok
2013. jún. 15. 22:38
 5/10 A kérdező kommentje:
Ja és küzdősportolokvis szoval az àlloképeségre is edzek ezér crroosfittouok màr 1év allat majdnembépitetem egy sajàt termet
2013. jún. 15. 22:44
 6/10 anonim válasza:
De könyörgöm, csak próbálj meg helyesen írni. Látom, gondolom diszlexia lesz a disz. Nem megbántani akarlak, de egy kicsit helyesebben már! :) Nekem se teljesen jó a helyesírásom, ha gyorsan írok én is tévesztek, de odafigyelek, mert én pl el se olvastam a szövegedet, csak most hogy mondtad. Engem,-és még sokan másokat is- annyira zavar az ilyen értelmetlen szöveg, hogy egyszerűen el se olvasom. Bocsi, de az nem mentség, hogy diszes vagyok...
2013. jún. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 poiu ***** válasza:

Mentség a diszlexia, ezt kritizálni viszont off.

Meg ez is off, uff!

2013. jún. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ne ezekre vàlaszoljatok
2013. jún. 16. 14:17
 9/10 poiu ***** válasza:
Már válaszoltam. Próbáld ki a Fegyencedzést, a youtube-ba beíva kapsz 650 találatot. + van könyv is.
2013. jún. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
a crossfitba van fegyencedzés is fekvő gugolás stb a crossfitba nagyon sok minden van...
2013. jún. 17. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!