Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tanácsotokat szeretném kérni....

Tanácsotokat szeretném kérni. Miért hízok olyan sokat hasra a gyúrástól? Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Röviden.. tavaly nyáron volt egy elég súlyos hasnyálmirigy gyuladásom 2hónapig kórházban voltam 15 kilót fogytam nagyon vékony lettem(65kg) pedig az előtt gyúrtam elég szépen(80kg voltam) (182cm)

Aztán kb 8 hónap alatt híztam 7 kilót(72kg).. ami rendben is van hogy ne legyek cingár.

Most elkezdtem kb 3 hónapja ismét rendszeresen gyúrni heti 6 edzés 1 pihenőnap, edzés előtt és után is sok fehérje és szénhidrát bevitel. A lényeg ,hogy ahogy nézegettem magam tükörben, rendesen hájas lett a hasam.. vagyis a csípőm, "úszógumim" lett 79kg vagyok most, és 3 hónap alatt 7 kg ot hízni az azért sok nem?. Persze az izmaim is 'sokat' nőttek, de mit csinálok rosszul, hogy a hasamra meg hízom..(Ha ez számít valamit akkor mindíg estére gyúrunk.)



2013. jún. 24. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit csinálsz rosszul? Sok a szénhidrát beviteled, csökkentened kellene. Étrended van már?
2013. jún. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát étrend az nemigazán van vagyis is-is, mindíg gyúrás előtt és után eszem többet leginkább ezekből:

PL.: tojásleves ( egész főtt tojással) , rízs vagy(v) krumpli ,csirkemellel v marhahússal v hallal, tejbegríz, krumplileves, kiegészítő a levesekhez teljes kiörlésű kenyér.

2013. jún. 24. 16:12
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerinted miből kellene kevesebbet? .. Illetve tudnál írni egy jónak mondható étrendet, vagy ételeket?
2013. jún. 24. 16:14
 4/4 anonim válasza:
Szerintem is széhidrát kevesebb kellene. Azt mindenképpen csökkentsd.
2013. jún. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!