Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem vagyok izmos. Heti 3 óra...

Nem vagyok izmos. Heti 3 óra úszással mennyi idő alatt érhetnék el látható eredményt?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok. 60 kg és 170 cm. Nem vagyok sportos alkat. Ha legalább heti 3 órát úszok akkor mennyi idő alatt érek el látható eredményt? És először melyik testrészem lesz izmos? Mell, hát és gyorsúszásokat szoktam csinálni. Van olyan, hogy egy óra alatt 100 hosszt is úszok (egy hossz kb. 25 m).

2013. júl. 20. 18:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Uszastol nem leszel tul izmos. Laza izomzatod lesz, jo nagy mellkasod, de semmi extra izomzat. Vizilabdatol egy kicsit kottasabb lennel, de pilinszka lenne a labad. Evezosportokban is ugyan ez a helyzet (hogy maradjak a viznel), baromi eros felsotest, pipaszar labak (pont mint MagillaGorilla).

Uszas amugy alapsport, mint a futas ... de ha erosodni is akarsz, sulyzos edzesekre is szukseged lesz.

2013. júl. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!