Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan edzek? A hát és a láb...

Hogyan edzek? A hát és a láb edzést nem tudom végezni, nincs hozzá gépeim. A mell, váll, bicepsz, tricepsz edzést azt tudom végezni. Eddig úgy csináltam, hétfő mell, kedd -bicepsz, szerda- pihi, csütörtök-vál, péntek- tricepsz. Jó ez így?

Figyelt kérdés

Emellett egy kis felesleg van is rajtam, amit lekéne adnom.Azt mondták, addig ne kondizak nagyon, inkább szabaduljak meg tőle minél hamarabb.kb 10 kg..:D

A boxzsákolást javasolták.Be is szereztem egyet.A kérdésem az lenne, hogy csináljam?Gyors pl kemény 3 percekre osztva kb fél perc pihivel.Vagy inkább hosszabb, lassabb folyamatos mozgás legyen? Melyik lenne a hatásosabb?


2013. júl. 24. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszek neked! Lehetetlen, hogy ne tudj húzódzkodni vagy guggolni!
2013. júl. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát: húzódzkodás, evezés, hiperhajlítás.

Láb: guggolás, kitörés, egylábas vádli állva.

Szálkásító diéta is kellene.

2013. júl. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Zsákolásnak így lenne értelme ha aerob-kardiónak szeretnéd használni példáúl:

10kör:

1perc ütés

1perc rugás

1perc ugrálókötél

1perc burpee(4 ütemű fekvőtámasz)

UI:Amit Montez írt azt nyomhatod..NEM kellenek gépek az edzéshez...régen sem voltak húzódzkodtak-eveztek.Ha nagyon akarsz lehúzni akkor csak egy kötél kell + súly amit a másik végére akasztasz.

2013. júl. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyébként az edzésfelosztás sem túl jó; vállazás utáni nap nem érdemes tricepszezni. MEg egyébként sem kell külön nap neki, ahogy a bicepsznek se, mehetnek egy napon, vagy mell+bicepesz egy napon, és váll+tricepsz egy napon, vagy fordítva.

Szóval ha nem hátazol és lábazol, akkor úgy kellene, hogy

Hétfő:Mell, Szerda:Tricepsz+bicepsz, Péntek:Váll

Vagy;

Hétfő:Mell+Bicepsz, Péntek:Váll+Tricepsz

Vagy;

Hétfő:Mell+Tricepsz, Péntek:Váll+Bicepsz

De egyébként otthon is tudnál hátazni és lábazni, ahogy Montez is írta...

2013. júl. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudna lábazni és hátazni és kell is. Egyrészt a lábedzés elősegíti a hotmontermelést, így a felsőtest fejlődésére is kihat, másrészt hogy néz már ki valaki vékony lábbal és csirkeháttal? :)
2013. júl. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!