Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ki gondolja hülyeségnek a...

Ki gondolja hülyeségnek a Fegyenc 2-ben leírt aktív-passzív nyújtással kapcsolatos dolgokat? Én személy szerint hülyeségnek tartom hogy aki passzív nyújtás végez az hajlamosabb a sérülésre, mint a "merevebb" társai.

Figyelt kérdés
2013. aug. 16. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Passzívan nyújtani csak edzés bégén, sorozatok között szabad, meleg izmokkal.
2013. aug. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze,az oké,de a könyvben az írják rá h kb semmi értelme a dolognak,csak pl ha rehabilitáció céljából csinálja az ember.
2013. aug. 16. 13:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Én se értem teljesen, L tartástól hogyan lennék hajlékonyabb? Kb fél percig bírom tartani és annyi történik, hogy fárad a hasam meg a tricepszem. Haverom 10 éve tanul harcművészeteket, nyújtás nélkül lemegy spárgába és átrúg a fejed fölött, sose sérült még meg... hiába magyarázza vagy 40 oldalon keresztül, én nem értem :D
2013. aug. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem se kell komolyan venni ezt a nyújtásos részt a könyvből...
2013. aug. 16. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!