Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Bocsi, hogy megkérdezem, de...

Bocsi, hogy megkérdezem, de ti hova jártok tornázni/konditerembe? Egyedül vagy csoportosan?

Figyelt kérdés
Csak érdekel, mert most kezdeném el, csak pl egyedül még futni se szeretek az utcán, így az visszatart, pedig jó lenne. Hát ha itt van valaki aki a közelbe lakik és mellé csapódhatnék.
2013. aug. 19. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Én sajnos egy kicsit távolabb lakok.
2013. aug. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem magyarországi terembe járok,és magányos farkas vagyok.
2013. aug. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

egy községben élek Tolna megyében.

2 konditerem is van, az egyik 1 500, a másik 500 forint havonta.

Én egyelőre egyikbe sem járok(elég.. rossz a.. közösség).

Itthon van egy kisebb termem, ha kinövöm, akkor muszáj lesz váltani.


Egy éve edzek egyedül, kb. egy hónapja van egy társam.


Én szeretek(imádok) egyedül lenni, de azért jól esett egy társ, és bár elég hanyag, és ő nem mindig edz, én nélküle is csinálom, ha épp b**szik eljönni :D

2013. aug. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 oldfirehand95 ***** válasza:
Futni meg pont egyedül jó (legalábbis nekem), mert tudsz a saját tempódban futni, nem kell máshoz alkalmazkodni. Terembe egyedül járok, régebben volt egy társam, de ő inkább szóval tartott, mint segített. Ha társ kell, akkor jól kell megválasztani.
2013. aug. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én azért járok egyedül futni mert kiszellőztetem a fejem. Kondiba is egyedül járok ott vannak emberek 1-2 mondatot beszélek velük aztán mehet az edzés.
2013. aug. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!