Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért van még mindig ennyi...

Miért van még mindig ennyi tudatlan ember, aki összekeveri a táplálékkiegészítőket a doppingszerekkel? (link is van)

Figyelt kérdés

[link]


A legelső hozzászólást egy edzőtársam(!!) írta.

Most komolyan, van egy jó, vicces kép, de ez a hozzászólás annyira lefárasztott, hogy már nem is röhögök rajta, csak sírok szánalmamban -.-



2013. aug. 20. 10:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Az emberek hülyék. Nagyon. Mindenben. Nem akarjuk kicsit megokosítani? :D
2013. aug. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A por csak hátráltatja az embert edzés közben, én jobban szeretem, ha tiszta a levegő :)
2013. aug. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Még a családnak, vagy rokonoknak elnézem, mert tényleg más generáció, akkor ritka volt az ilyen(bár fater kamaszkorában megevett állítólag egy vödörnyit :D), de azok, akik tényleg naphosszat a kondiban ülnek, vagy otthon edzenek és azt sem tudják mit csinálnak(itt gondolok arra, hogy a kajálás sincs meg rendesen, csak szalámi zsömlével naponta kétszer), azt lohasztó kissé.

:/ :)

2013. aug. 20. 10:52
 4/11 anonim ***** válasza:
Idióták mindig lesznek. Kell az elrettentő példa.
2013. aug. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Érdekesnek tartom (többek között itt is), hogy megkérdezik a fehérjék, vitaminok vagyis táplálékkiegészítők mellékhatásait, miközben a szteroidok sokak számára alapvetőnek tűnnek kezdőként, tizenévesként.
2013. aug. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 tap bela ***** válasza:

"

Miért van még mindig ennyi tudatlan ember, aki összekeveri a táplálékkiegészítőket a doppingszerekkel?

"


Azért, mert a butaság egyenes arányban növekszik az internet tudásbázisával. Hiába az irtózatos tudás"halmaz" a neten, ha "szerencsére" a tudás megszerézése is lusták sokan. Azon oldalak, ahol két szónál több infó van azon már átugrik a felhasználó. Azon oldal, ahol a lökötség, a hülyülés nem látható képekben, már átugrik a felhasználó.

2013. aug. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__fogyasztoszerek__4..

Na ez meg a másik xD az 'izmosító-szer'.

2013. aug. 20. 11:11
 8/11 anonim ***** válasza:

Én olyat láttam itt egy csajtól, hogy "protein növelö szer".


A kérdésről meg az a kép jut eszembe, amit most nem találok: egy dagi csaj felülésezik, és alá valaki odaírta, hogy "de ugye nem leszek túl izmos?".

2013. aug. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

xD

azon gondolkodtam, hogy azok az emberek akik valami ritka tudományághoz értenek, mit gondolhatnak rólunk(többi átlag emberekről), akiknek gőze sincs az egészről, vagy ki se tudják ejteni a téma nevét(mert mondjuk latin vagy ilyesmi).


bár az a baj, hogy a legtöbb dolgot már középiskolában(megkockáztatom általános iskola 8. osztályban) tanítják. hogy mi a tesztoszteron, izomzat, szteroid, fehérjék.

ezeket illene tudni, mert alap dolgok :D

2013. aug. 20. 11:35
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem azokkal van gond szerintem, akik egy ritka tudományághoz értenek, hanem akik semmihez, és olvasni is lusták (még egy netes cikket is)
2013. aug. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!