Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítők ti mikor voltatok...

Testépítők ti mikor voltatok utoljára betegek? (megfázás stb)

Figyelt kérdés

Azokra gondolok akiknek rendes étrendjük van és vitamint is szednek.

Én így csinálom, és már elég régen volt bármi bajom is, mégis a rokonságban basogatnak hogy ez egészségtelen meg ők jobban tudják mi kell a szervezetnek miért nem iszok minden nap inkább egy feles pálinkát..


2013. aug. 25. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Rendes étrendem van,"szedek" vitamint,aminosavat. Járok eddzeni keményen. Testépitőnek számitok nálad?

Őszintén nem tudom megmondani,hogy mikor voltam utoljára orvosnál.

2013. aug. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Olyan időszakban mikor edzettem (pár év) 1szer voltam beteg de akkor járvány volt, az iskolának több mint a fele hiányzott :D
2013. aug. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Orvosnál nem tudom mikor voltam, évek óta nem. De áprilisban elkaptam egy hányós vírust, és télen néha torokfájós-orrfojós is vagyok. De ennél komolyabb soha.
2013. aug. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Bocsánat, orrfolyós.
2013. aug. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Szergej55 ***** válasza:
Én tavaly ősszel és télen összesen kétszer megfáztam, de ennyi volt az egész, orvoshoz sem kellett menni miatta. Igazán beteg csak tavaly tavasszal voltam, de akkor még nem edzettem rendesen.
2013. aug. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én 3 éve csinálom, és azóta egyáltalán nem voltam beteg, gyógyszert is a fogamra kellett csak szednem, mikor megfájdult. A durva hogy előtte évente 4-5 alkalommal betegedtem meg, és múlt héten mikor rokonoknál voltunk mi ment: ez nagyon egészségtelen, egyoldalú étkezés, tudnám mi, rizs, durumtészta, teljes kiőrlésű kenyér, zabpehely, fehérjének:tojás, hal, csirkemell, pulykamell, tonhal. Az hogy reggelire kenyér+felvágott, ebédre valami, este kenyér+felvágott nem egyoldalú? Másik kérdés: mi abban a jó hogy izmos vagy, ha nem iszol alkoholt? Kb az alkoholt létkérdésként fogja fel mindenki... Ilyen a világ!
2013. aug. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Szergej55 ***** válasza:
Igen, sajnos így van, a rokonságot ejtjük a témánál, én sem beszélek senkivel erről, csak akit már felvilágosítottam. Ők az elhízott testükkel, piával, cigivel majd biztos jobban tudják, hogy kell egészségesnek lenni, hiszen a profi versenyzők, sportolók mind hülyék, és az átlagember sz*rta a spanyolviaszt. Ne foglalkozz velük, mást nem tehetsz. De nem is kell.
2013. aug. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én orvosnál (fogorvost leszámítva) nem voltam 4 éve.

Utoljára beteg egy hónapja voltam, elkaptam valami torokgyulladásos cuccot, de elmúlt. Náthás is szerintem 3 éve voltam utoljára.

2013. aug. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jah,ha számit fogorvosnál voltam szerdán.
2013. aug. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!